• 97/10/26 - 08:33
  • 8
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ارائه خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به بیش از 600 نفر در سه ماه

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از ارائه خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی به بیش از 600 نفر در ماههای مهر، آبان و آذر خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر فرهاد دادگر با اعلام این خبر افزود: کلینیک سیار دندانپزشکی موجب ایجاد تحول در برنامه های بهداشت دهان و دندان دانشگاه شده است.

وی با بیان این که دسترسی اقشار مختلف مردم به خدمات و امکانات دندانپزشکی از عوامل موثر ارتقای سلامت جامعه می باشد، افزود: خدمات ارائه شده در کلینیک دندانپزشکی به صورت رایگان در مناطق محروم و دور افتاده به افراد بی بضاعت و محروم جامعه با هدف خدمت به قشر کم درآمد، افزایش سهم دولتی، کاهش پرداختی از جیب مردم و تسهیل خدمات به شهروندان در ارائه خدمات دهان و دندان می باشد.

وی افزود : در ماههای مهر، آبان و آذر با ارسال کلینیک سیار دندانپزشکی به مناطق محروم شهرستان های ایرانشهر، دلگان، نیکشهر و سرباز به 638 شهروند  تعداد 850 خدمت از قبیل فیشورسیلانت، ترمیم، پالپوتومی، جرم گیری و کشیدن دندان ارائه شده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در پایان افزود: از اوایل سال تا کنون به 2268 نفر در کلینیک سیار خدمات دهان و دندان ارائه و تعداد 9 دندانپزشک به سیستم خدمات دهی در حوزه دانشگاه اضافه شده است./216/205

  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 185820
کلمات کلیدی