• 98/04/17 - 12:24
  • 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد:

استقرار 12 طرح و برنامه کلیدی در حوزه آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در دولت دوازدهم

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از استقرار و بهره برداری 12 طرح و برنامه کلیدی این معاونت در دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر محمدرضا صفدری، با بیان این مطلب، ساخت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی را از مهم ترین دستاوردهای دولت دوازدهم در این استان برشمرد و گفت: فراهم آوردن امکانات تسهیلاتی و آموزشی جهت بهبود عملکرد آموزشی و بالینی، توسعه فضای آموزشی، ارتقای آموزش و تامین بخشی از هزینه های مالی دانشگاه، از دستاوردهای مهم اجرای برنامه های حوزه آموزش پزشکی در دولت دوازدهم در استان خراسان شمالی است.

وی، ساخت و تجهیز مرکز تجمیع خدمات دندانپزشکی، آموزشی شدن تمام بیمارستان های دانشگاه و فراخوان جذب هیات علمی را از دیگر دستاوردهای دولت دوازدهم بیان کرد و گفت: اخذ مجوز پذیرش دانشجویان در چهار رشته در سطح دانشگاه، معرفی رابط کنونی در حوزه دانشجویان اتباع خارجی و تهیه سامانه بایگانی الکترونیک، از دیگر اقدامات حوزه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در دولت دوازدهم است.

دکتر صفدری، شروع بارگذاری مستندات فیزیکی پرونده های آموزشی فارغ التحصیلان در سامانه و دستیابی به بخشی از اهداف دولت الکترونیک و کاهش فضای فیزیکی بایگانی و افزایش امنیت داده و اطلاعات را از آثار مهم تهیه سامانه بایگانی الکترونیک ذکر کرد.

وی، به راه اندازی کمیته به روز رسانی دانشجویان شهریه پرداز اشاره کرد و افزود: در همین مدت مجوز پذیرش دانشجویان دندانپزشکی انتقال از خارج کشور در قالب ظرفیت مازاد، اخذ شد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از اخذ مجوز راه اندازی کمیته دانشجویان متعهد دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد و تصریح کرد: همچنین، جمع آوری بخشنامه ها و دستورالعمل های ارسالی از وزارت بهداشت و برگزاری کارگاه آموزشی به روز رسانی فرآیندهای آموزشی ادارات آموزشی دانشگاه ها، از دیگر اقدامات این دانشگاه در دولت دوازدهم است./302/116

  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 192694
کلمات کلیدی