• 98/07/06 - 11:06
  • 49
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید سرزده و شبانه از بیمارستان های «لقمان حکیم» و «امام حسین(ع)» تهران / دستور ویژه رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای ارتقای کیفیت خدمات درمانیرییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شامگاه چهارشنبه ۳ مهر و بامداد پنجشنبه ۴ مهر به صورت سرزده از اورژانس بیمارستان های لقمان حکیم و امام حسین(ع) بازدید کرد و برای ارتقاء کیفیت خدمات به بیماران دستورات ویژه ای را صادر کرد.

به گزارش وبدا، دکتر محمد آقاجانی ابتدا با حضور در اورژانس بیمارستان لقمان حکیم در جریان رسیدگی و تعیین تکلیف بیماران بستری در اورژانس قرار گرفت.

دکتر آقاجانی در ادامه با حضور بر بالین بیماران بستری ضمن عیادت از این بیماران، روند رسیدگی به وضعیت آنها را با حضور پزشکان و پرستاران بخش بررسی کرد.

دکتر آقاجانی خطاب به همکاران بخش اورژانس تأکید کرد: تعیین تکلیف بیماران طبق استانداردهای مشخص بسیار اهمیت دارد و لازم است ضمن ارتباط مستمر با متخصصان و همچنین بخش های بستری نسبت به تعیین تکلیف بیماران و مداخلات درمانی اقدام شود.

رییس دانشگاه در ادامه بازدیدهای شبانه خود وارد بیمارستان امام حسین(ع) شد و از بیماران بستری در اورژانس عیادت کرد.

دکتر آقاجانی ضمن دیدار با دستیاران و متخصصان حاضر در بخش بر بالین بیماران بستری حاضر شد و روند درمان هر یک از بیماران را بررسی و در برخی موارد دستور فوری رسیدگی را صادر کرد.

در پایان این بازدید ها دکتر آقاجانی طی جلسه ای با حضور دکتر سید هادی میرهاشمی معاون درمان، دکتر هاشمی معاون فنی معاونت درمان، دکتر امیر هاشمی رییس مرکز فوریت های پزشکی و کریمی مدیر روابط عمومی دانشگاه نکات حاصل از بازدید ها را بررسی و در خصوص برطرف شدن برخی مشکلات و همچنین مساعدت در خصوص ارتقای کیفی خدمات درمانی در این بیمارستان ها دستورات ویژه ای را صادر کرد./125/201

  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 195407
کلمات کلیدی