• 98/03/02 - 20:27
  • 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از مراکز تحقیاتی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

دکتر آخوندزاده قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در سفر خود به ایرانشهر در  نشستی با رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، راه های همکاری بیشتر و ارزیابی راهکارهای لازم جهت ارتقای شاخص های آموزشی و پژوهشی این دانشگاه را بررسی کرد. 

به گزارش وبدا، دکتر محمد مهران امینی فرد ضمن تشریح کامل پتانسیل ها و چالش های آموزشی دانشگاه ایرانشهر، اظهار داشت: باتوجه به آمار بالای موالید ایرانشهر و لزوم ارتقای علمی و آموزشی پرسنل بالینی ،نیاز مبرم به ایجاد رشته های ارشد و دکترای مامایی احساس می شود و انتظار بر ایجاد رشته های مبتنی بر نیاز محیطی و بالینی از جمله مامایی و بهداشت محیط است.

دکتر آخوندزاده در سفر یک روزه خود به ایرانشهر، علاوه بر بازدید از مراکز آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی، بیمارستانهای ایران و خاتم الانبیاء(ص)، پروژه مرکز مادر و کودک، بیمارستان 540 تختخوابی و سایت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، راه های همکاری بیشتر به  منظور تسریع در ایجاد زیرساختهای جدید و ارتقای شاخص های این دانشگاه را نیز بررسی کرد. 

وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، از اعطای 25 میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات آموزشی پژوهشی و پروژه های تحقیقاتی و اعطای گرنت های آموزشی و پژوهشی خبر داد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 190774
کلمات کلیدی