• 97/11/03 - 10:12
  • 31
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

راه اندازی نخستین کلینیک تخصصی دیابت و بیماری های غیر واگیر در سراوان

رییس بیمارستان رازی سراوان از راه اندازی نخستین کلینیک دیابت و بیماری های غیر واگیر شهرستان سراوان در استان سیستان و بلوچستان خبر داد. 
 
به گزارش وبدا، دکتر محمد قره بیگلو، رییس بیمارستان رازی سراوان در این خصوص گفت: بیماران مبتلا به دیابت ساکن سراوان و شهرهای اطراف از این پس، با تشکیل پرونده در این مرکز، به طور مستمر تحت مراقبت های تخصصی قرار می گیرند.
 
وی ادامه داد: در این کلینیک، متخصصین داخلی، چشم، قلب، جراح عمومی، حضور دارند و بیماران از خدمات کلینیک های پای دیابتی، روانپزشکی، روانشناسی، تغذیه و مباحث مرتبط با خود مراقبتی بهره مند خواهند شد.
 
رییس بیمارستان رازی سراوان اظهار داشت: این مرکز یکی از پروژه های چهارگانه طرح تحول نظام سلامت بود که پس از بهره برداری از بلوک زایمانی با اتاق های تک نفره و اختصاصی، مرکز اورژانس بیمارستانی، به بهره برداری رسید.
 
وی در پایان افزود: خدمتگزاران مردم در نظام سلامت برای افتتاح رسمی بخش اورژانس، بلوک زایمانی و کلینیک تخصصی دیابت و بیماری های مزمن غیر واگیر در سراوان در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی لحظه شماری می کنند. 
 
دکتر قره بگلو با اشاره به اینکه کلینیک ویژه این شهرستان نیز مراحل پایانی خود را طی می کند خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود کلینیک ویژه این شهرستان به عنوان آخرین پروژه از مجموع پروژه های چهارگانه طرح تحول نظام سلامت در سراوان، سال آینده به بهره برداری برسد./119
  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 186054
کلمات کلیدی