• 99/03/27 - 10:50
  • 828
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:

صدور مجوز جذب 150 نیروی پرستاری برای عقد قرارداد موقت

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از همکاری 20 نفر از دانشجویان و دانشکده پرستاری در قالب طرح اینترشیپ پرستاری در بحران کرونا در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، خبر داد.

به گزارش وبدا، عبدالرسول عباسی، مدیر پرستاری و دبیر ستاد قرارگاه مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در تشریح اهم فعالیت های مدیریت پرستاری این دانشگاه، اظهار کرد: با توجه به نیاز به جذب نیروی پرستاری، مصوبه جذب 150 نفر نیروی کادر پرستاری جهت عقد قرارداد موقت از قرارگاه کرونا دانشگاه گرفته شد که در مرحله اول با  85 نفر پرسنل کادر پرستاری قرارداد بسته شد. 

وی افزود: همچنین با تعامل ایجاد شده با معاونت توسعه دانشگاه، مقرر شد که 75 نفر از پرسنل کادر پرستاری استخدامی در آزمون اخیر، بدون طی مراحل اداری با عقد قرارداد موقت تا طی مراحل استخدامی جذب و به کارگیری شوند.

تاکید بر بهره گیری از ظرفیت دانشجویان پرستاری

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت دانشجویان پرستاری، تصریح کرد: با همکاری دانشکده پرستاری و در قالب طرح اینترشیپ، تعداد 20 نفر از دانشجویان این دانشکده در بیمارستان ها بکارگیری شدند، همچنین این دانشکده در ابتدای بحران همه گیری کرونا با محوریت راه انداری سامانه 190 با ستاد مقابله با کرونا دانشگاه نیز همکاری کرد.

تلاش شبانه روزی کادر درمانی به ویژه پرستاران در صف اول مقابله با بیماری کووید 19

عباسی با اشاره به تلاش شبانه روزی کادر درمانی به ویژه پرستاران در صف اول مقابله با بیماری کووید 19، تصریح کرد: تعداد 928 نفر از کادر پرستاری در بیمارستان های دانشگاهی و غیر دانشگاهی در بخش های مختلف در حال ارائه مراقبت مستقیم به بیمارکووید 19 هستند.
 
تامین تجهیزات حفاظت فردی پرستاران

وی افزود: برای حفظ سلامت کادر پرستاری بیمارستان پیگیری های لازم در حوزه وزارت و دانشگاه وهمچنین معاون غذا و دارو جهت تامین تجهیزات حفاظت فردی کارکنان انجام شد و تا به امروز در حوزه بیمارستان های دانشگاهی، تامین تجهیزات حفاظت فردی  صورت گرفته و با همکاری معاونت غذا ودارو و واحد تجهیزات پزشکی واقتصاد درمان معاونت درمان در حال تامین اقلام مورد نیازحفاظت فردی همکاران در  مراکز هستیم.

نظارت و پیگیری توزیع اعتبار پاداش جبران خدمت کرونا به همکاران بیمارستان ها

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نظارت و پیگیری توزیع اعتبار پاداش جبران خدمت کرونا به همکاران بیمارستان ها در مرحله اول و دوم، حضور در برنامه های رادیویی وتلویزیونی و سیمای استانی بوشهر و روزنامه های محلی به عنوان دبیر ستاد قرارگاه مقابله با کرونا دانشگاه بوشهر را از دیگر اقدامات مدیریت پرستاری این دانشگاه دانست.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 209536
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *