• 98/03/20 - 12:23
  • 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان خبر داد:

کنترل فشار خون رانندگان تاکسی در طرح بسیج ملی فشار خون / تبلیغات گسترده دیداری در تاکسی‌های سطح شهر اصفهان انجام می‌شود تا شهروندان نسبت به حضور در این طرح ترغیب شوند

 
 
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون که از ۱۵ خردادماه به مدت یک ماه برگزار می‌شود، رانندگان ناوگان تاکسیرانی شهرداری اصفهان نیز شرکت خواهند کرد.
 
به گزارش وبدا به نقل از ایمنا، هادی منوچهری با اعلام این خبر افزود: طرح بسیج ملی کنترل فشار خون با شعار "فشار خون؛ بدانیم و اقدام کنیم..." با هدف مشارکت نهادهای مدنی و فرهنگی در عرصه اطلاع‌رسانی و حساس‌سازی جامعه به منظور کاهش این بیماری مهلک از ۱۵ خرداد تا ١۵ تیر ماه ٩٨ اجرا می‌شود.
 
وی افزود: با تعامل بین کمیسیون بهداشت و سلامت شورای شهر، سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تبلیغات گسترده دیداری در تاکسی‌های سطح شهر انجام می‌شود تا شهروندان نسبت به حضور در این طرح ترغیب شوند.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: رانندگان ناوگان تحت پوشش سازمان تاکسیرانی به‌صورت ویژه و جداگانه مورد تست فشار خون قرار می‌گیرند.
 
منوچهری گفت: با توجه به اینکه هدف از اجرای بسیج ملی فشار خون، افزایش آگاهی مردم نسبت به خطرات فشار خون بالا عنوان شده است، امیدواریم با اجرای این طرح شاهد ‌کنترل بهتر این بیماری در میان شهروندان و رانندگان باشیم.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,فشار خون بالا,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 191447
کلمات کلیدی