• 98/07/16 - 12:04
  • 52
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات دهی به زائران اربعین حسینی صورت گرفت؛

بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از بیمارستان امام حسین(ع) و پایانه مرزی مهران

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام  به همراه دیگر مسئولان دانشگاه در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات دهی به زائران اربعین حسینی و بررسی زیرساختهای درمانی شهرستان از بیمارستان امام حسین(ع) و زیرساختهای بهداشتی، درمانی پایانه مرزی مهران بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر محمد کریمیان،  رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان و اورژانس جدید الاحداث بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان مهران روند خدمات دهی به مردم و زائران اربعین حسینی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

همچنین در این بازدید دکتر کریمیان به بررسی وضعیت بیمارستان، چالش‌ها و نارسایی‌ها و ظرفیتهای موجود در حوزه تجهیزات پزشکی و نیازمندی‌های حوزه درمان پرداخت.
گفتنی است رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از این بازدید با مسئولان و پرسنل بیمارستان امام حسین (ع)دیدار و گفتگو کرد و از خدمات و تلاشهای آنان در راستای خدمت به زائران اربعین حسینی تقدیر کرد.

بازدید پایانه مرزی مهران

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام  همچنین از زیرساختهای مختلف بهداشتی درمانی پایانه مرزی مهران نیز بازدید کرد.
دکتر کریمیان در این بازدید ضمن تقدیر از خدمات و زحمات مسئولان و کارکنان حوزه‌های مختلف دانشگاه، آمادگی پرسنل در رابطه با خدمات دهی به زائران اربعین حسینی مطلوب ارزیابی کرد.
وی در ادامه از مرکز فوریت پزشکی، درمانگاه و گیت‌های بهداشتی درمانی پایانه مرزی مهران بازدید و با مسئولان و پرسنل مستقر در این مراکز دیدار و گفتگو و از خدمات آنان تقدیر کرد.302/107

  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 195780
کلمات کلیدی