• 98/07/04 - 11:34
  • 37
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
‍ با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت؛

ساختمان مرکز آزمون ها و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح شد

 
 
با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت و دبیر شورای مشاوران معاونت آموزشی وزارت بهداشت، بزرگترین ساختمان مرکز آزمون ها و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امروز  افتتاح شد. 
 
به گزارش خبرنگار وبدا، این ساختمان با فضای فیزیکی یک هزار و ۳۴۰ متر بنا شده است که  به  ۱۰ عدد سرور و  ۶۸۰ کلاینت مجهز است و ظرفیت قابل افزایش آن به  ۸۵۰ عدد می رسد.
 
این ساختمان با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان تجهیز و راه اندازی شده است.
 
 لازم به ذکر است مساحت این مرکز در زمینی به متراژ ۲ هزار و ۶۰۰ با زیر بنای ۲۰۰۰ هزار مترمربع  و در ۳ طبقه بنا شده و از ۸ کلاس ۱۲۰ نفره و ۱۰ کلاس ۶۰ نفره تشکیل شده است و هر کلاس مجهز به کلیه امکانات آموزشی است. 
 
رییس مرکز آزمون های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این ارتباط گفت: تلاش می شود تمامی آزمون های از ترم آینده به صورت الکترونیکی و در قالب انواع مختلف آزمون ها برگزار شود.
 
دکتر مسیح صبوری بیان داشت: آزمون ها تا قبل از این به صورت سنتی با صرف هزینه بالای کاغذ برگزار می شد که با برگزاری آزمون ها به صورت الکترونیکی از نظر اقتصادی صرفه جویی قابل توجهی اتفاق خواهد افتاد به نحوی که در هر بار برگزاری بیش از  ۴۳ میلیون تومان صرفه جویی می شود. 
 
وی با بیان اینکه تاکنون آزمون ها در قالب تشریحی و تستی برگزار می شد، گفت: با افتتاح مرکز آزمون ها از این پس امتحانات به روش های مدرن و شیوهای جدید برگزار می شود.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 195366
کلمات کلیدی