• 97/12/15 - 08:36
  • 45
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد:

مشارکت 41 تیم سلامت محیط دانشگاه در طرح بسیج سلامت نوروزی

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از فعالیت 82 بازرس سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در قالب 41 تیم در طرح بسیج سلامت نوروزی جهت نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن بین راهی استان خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر سیدمهدی طباطبایی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه طرح بسیج سلامت نوروزی با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه و مسافران نوروزی و پیشگیری از بروز مشکلات بهداشتی و اپیدمی های بیماری های منتقله از آب و غذا هر سال در استان های کشور اجرایی می شود، خاطرنشان کرد: این طرح با هدف نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از 20 اسفند در سیستان و بلوچستان آغاز و تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 7 هزار و 297 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و هزار و 858 مکان عمومی و بین راهی در طرح نوروزی مورد بازرسی و نظارت کارشناسان بهداشت محیط سیستان و بلوچستان قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: سامانه گویای 190 به طور شبانه روزی آماده رسیدگی به شکایات بهداشتی هموطنان است.

دکتر طباطبایی تصریح کرد: بازرسان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی نسبت به معرفی آنها به تعزیرات حکومتی اقدام می کنند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 187661
کلمات کلیدی