• 98/01/09 - 01:13
  • 48
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
علوم پزشکی بیرجند

ادامه بازديدهاي نوروزي رئيس دانشگاه با سفر به بشرويه و فردوس

مدير حراست دانشگاه در گفت وگو با پايگاه اطلاع رساني خبري روابط عمومي دانشگاه، از سفر يك روزه رئيس دانشگاه به شهرستان هاي بشرويه و فردوس خبر داد.

مدير حراست دانشگاه در گفت وگو با پايگاه اطلاع رساني خبري روابط عمومي دانشگاه، از سفر يك روزه رئيس دانشگاه به شهرستان هاي بشرويه و فردوس خبر داد.
 دكتر ولي الله زراعتكار كه با حكم رئيس دانشگاه همزمان مسئوليت اداري معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه را عهده دار است در خصوص اين سفر افزود: دكتر دهقاني ابتدا بازديدي از پايگاه اورژانس ارسك داشت و در ادامه نيز از بخش هاي فعال بيمارستان شفا بشرويه، مركز خدمات جامع سلامت شهري روستايي و همچنين ساختمان جديد در حال احداث اين مركز نيز بازديد نمود.
وي با اظهار اينكه رئيس دانشگاه در جريان آخرين وضعيت خدمات رساني واحدهاي ارائه دهنده خدمات بهداشتي درماني قرار گرفت افزود: دكتر دهقاني همچنين در اين بازديدها ميزان رضايتمندي بيماران و مراجعين را مورد بررسي و در ديدار با همكاران نيز با تبريك سال جديد از فعاليت آنان در ايام نوروز قدرداني كرد.
دكتر زراعتكار با اشاره به بخش دوم سفر رئيس دانشگاه به فردوس خاطرنشان كرد: بازديد از اورژانس جديد الاحداث بيمارستان شهيد چمران فردوس، اورژانس بيمارستان حضرت رسول اكرم(ص) و پانسيون پزشكان اين بيمارستان از برنامه هاي سفر به فردوس بود.
وي خاطرنشان كرد: علاوه بر روال روتين بازديدهاي نوروزي رئيس دانشگاه كه عيادت از بيماران، تبريك سال جديد و قدرداني از زحمات همكاران را شامل مي شود دكتر دهقاني جويا مشكلات موجود دو بيمارستان شهر فردوس گرديد و از مسئولين مربوطه پيگيري براي رفع اين مشكلات را خواستار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 188457
کلمات کلیدی