• 98/03/13 - 14:50
  • 68
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
روابط عمومی علوم پزشکی بیرجند

در هیئت رئیسه امروز صورت گرفت/ قدردانی از زحمات دکتر وجدان

در جلسه امروز هیئت رئیسه دانشگاه از زحمات دکتر سید مرتضی وجدان در دوران تصدی مسئولیت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تقدیر شد.

 

در جلسه امروز هیئت رئیسه دانشگاه از زحمات دکتر سید مرتضی وجدان در دوران تصدی مسئولیت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تقدیر شد.
 
رئیس دانشگاه در این مراسم با اظهار اینکه حضور فردی دانشگاهی در مجموعه بیمه که از مشکلات متعدد بیمارستان ها مطلع می باشد می تواند منشاء خیر و برکات باشد، سمت جدید دکتر سید مرتضی وجدان به عنوان مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان رضوی را تبریک گفت و تصریح کرد: بالطبع دکتر وجدان با سابقه معاونت توسعه مدیریت و منابع می تواند درک بهتری از این اوضاع داشته باشد و با دغدغه ای که در این زمینه دارد خدمات ارزنده تری ارائه بدهد.
دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی با قدردانی از زحمات و خدمات دکتر وجدان در دوران تصدی مسئولیت در دانشگاه و آرزوی موفقیت برای وی افزود: رفتن دکتر وجدان به بیمه سلامت خراسان رضوی خیلی سریع اتفاق افتاد و فرصتی برای تقدیر از ایشان فراهم نشد و بنابراین تصمیم گرفته شد تا در یکی از جلسات هیئت رئیسه دانشگاه این کار صورت گیرد.
مدیرکل بیمه سلامت خراسان رضوی نیز با ابراز خوشحالی از دیدار مجدد با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه گفت: قطعاً در دوران مسئولیت معاونت توسعه دانشگاه می شد عملکرد بهتری داشته باشیم ولی محدودیت ها و سختی هایی وجود داشت که مانع خدمات رسانی بهینه شد و حتی بازتاب های این چالش ها در سال جدید نیز دامن گیر دانشگاه و بیمه ها است.

دکتر سید مرتضی وجدان با قدردانی از رئیس دانشگاه و سایر اعضای هیئت رئیسه و همچنین طلب حلالیت از تمامی مسئولین و کارکنان دانشگاه اضافه کرد: در انتهای سال گذشته شرایطی رقم خورد که علیرغم اینکه خواسته بنده پذیرش مسئولیت در بیمه سلامت نبود، این اتفاق رخ داد.
وی با بیان اینکه به همت مدیران و همکاران معاونت توسعه خوشبختانه با این جابجایی مشکلی پیش نیامد خاطرنشان کرد: نمی گویم انسان موفقی بوده ام زیرا که ناشی از خودخواهی است و اگر توفیقی در ارائه خدمت است، بعد از لطف خداوند همراهی، همیاری و همکاری تمامی مسئولین و کارکنان دانشگاه و ماحصل کار تیمی بوده است.
معاون سابق توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با بیان اینکه خداوند را شاکرم در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) توفیق خدمت به مردم نصیبم شده است افزود: بیمه سلامت نیز دچار چالشی هایی است که همت عمومی، کلی و ملی را می طلبد تا مشکلات کم رنگ تر شود.
دکتر وجدان با اشاره به اهمیت تامین سلامت افراد جامعه و استقبال از توصیه ها و راهنمایی های همکاران برای پیشبرد اهداف سازمانی بیمه و دانشگاه گفت: خط قرمز ما اجرای قانون و مقررات است و در عین حال باید به بیمه شدگان و اقشارآسیب پذیر توجه ویژه ای داشت.
وی با اشاره به بازنگری استراتژی های بیمه سلامت افزود: طرح تحول نظام سلامت به خوبی اجرایی نشد و اشکالات فراوانی به آن گرفته شده است.
مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی تصریح کرد: طرح بیمه رایگان سلامت نیز به یک چالش اساسی و معضل در بیمه سلامت تبدیل شده است.
دکتر وجدان با ابراز امیدواری برای گذر از این چالش ها گفت: قطعاً دانشگاه در این زمینه می تواند بهترین همراهی را داشته باشد
اعضای حاضر در این نشست نیز با قدردانی از زحمات دکتر وجدان در دوران تصدی مسئولیت های معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و بیمارستان رازی برای وی آرزوی موفقیت نمودند.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 191258
کلمات کلیدی