• 98/04/10 - 20:42
  • 37
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

دکتر جوادی: ارتقاء تعامل بین دانشگاه ها به حل چالش های مشترک دانشگاهی کمک می کند

سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه ایجاد و برقراری تعامل بین دانشگاه ها و همچنین ارتقاء این ارتباطات را در حل چالش های مشترک دانشگاهی کمک کننده عنوان کرد.

سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه ایجاد و برقراری تعامل بین دانشگاه ها و همچنین ارتقاء این ارتباطات را در حل چالش های مشترک دانشگاهی کمک کننده عنوان کرد.
دکتر عباس جوادی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی خبری روابط عمومی دانشگاه با اشاره به سفر وی با همراهی جمعی از مدیران ارشد معاونت های توسعه مدیریت و منابع، فرهنگی دانشجویی و همچینین مدیر امور حقوقی دانشگاه به مشهد گفت: این سفر به منظور بازدید از فضاهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد صورت گرفت.
 
وی با اظهار اینکه توسعه تعامل در سطح دانشگاه های علوم پزشکی به ویژه دانشگاه های قطب از اولویت‌های معاونت فرهنگی دانشجویی است خاطرنشان کرد: در نخستین برنامه این سفر یک روزه نشستی با حجت الاسلام دکتر مهدی ابراهیمی معاون فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران و روسای این حوزه برگزار شد.

سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه با بیان اینکه تلاش ما بر این است تا مشکلات متعدد صنفی، رفاهی، فرهنگی، عاطفی دانشجویان را کاهش دهیم گفت: رویکرد این دیدار هم اندیشی و هم افزایی بین دو مجموعه فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی مشهد و بیرجند برای برنامه ریزی و ساماندهی بهتر مسائل متعدد به ویژه در مباحث صنفی رفاهی بود.

دکتر عباس حوادی با اظهار اینکه دو دانشگاه برای هرگونه همکاری اعلام آمادگی نمودند گفت: بعد از این نشست به منظور در جریان قرار گر فتن نحوه ارائه خدمات متعدد صنفی رفاهی علوم پزشکی مشهد از فضاهای مختلف دانشجویی آن بازدید به عمل آمد تا از نزدیک آخرین وضعیت خدمات رسانی این دانشگاه به دانشجویان بررسی شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه معاونت فرهنگی دانشجویی بیرجند بر ارتباط دو سویه با دانشجویان و مشارکت آنان در برنامه های مختلف تاکید دارد  افزود: به مشارکت حداکثری دانشجویان و همراهی آنان در تمامی برنامه های معاونت توجه ویژه ای داریم.

سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه با بیان اینکه پیگیر راه اندازی اتاق های فکر با حضور دانشجویان خوش فکر، با استعداد و موفق هستیم خاطرنشان کرد: بدون تردید اعضای این اتاق فکر می توانند با حضور در جلسات تصمیم گیری معاونت و ارائه راهکارهای دانشجویی نقش موثری در پیشبرد اهداف و ارتقاء جایگاه معاونت داشته باشند.

وی با بیان اینکه نهادهای دانشجویی همکاری مناسبی با معاونت دارند گفت: از دیگر برنامه هایی که امسال به طور جدی پیگیری خواهیم کرد مشارکت دانشجویان به شیوه همتا در برنامه ها و فعالیت های حوزه فرهنگی دانشجویی خواهد بود.
 
 
 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 192459
کلمات کلیدی