• 97/09/15 - 18:01
  • 21
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بیرجند/ پیام سرپرست دانشگاه به مناسبت روز دانشجو

دکتر دهقانی: حرکت دانشجویان باید به سمت بالندگی علمی کشور و مطالبه گری حل مشکلات جامعه باشد

سرپرست دانشگاه، در پیامی ضمن تکریم و بزرگداشت روز دانشجو، حرکت دانشجویان به سمت بالندگی علمی کشور را خواستار و اعلام داشت: مسئولین، اساتيد و کارکنان دانشگاه همواره پاسخگوی مطالبات دانشجویان می باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد دهقانی سرپرست دانشگاه، در پیامی به شرح ذیل ضمن تکریم و بزرگداشت روز دانشجو، حرکت دانشجویان به سمت بالندگی علمی کشور را خواستار و اعلام داشت: مسئولین، اساتيد و کارکنان دانشگاه همواره پاسخگوی مطالبات دانشجویان می باشند.

 

۶۵ سال از حادثه ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ و حرکت ماندگار دانشجویان استبدادستیز به خصوص حماسه آفرینی۳ دانشجوی مبارز مهدی شریعت رضوی، احمد قندچی و مصطفی بزرگ نیا می گذرد.
تبلور آرمان خواهی، اسکتبار ستیزی و عدالت جویی در این روز بزرگ، آغازی برای ورود جامعه دانشگاهی به صحنه مبارزات ضد استکباری و حضور اثر بخش قشرفرهیخته دانشجو در شکل گیری نهضت امام راحل بود.

۱۶ آذر روز دانشجو نام گرفت و بی شک دانشجویان در تمام ادوار قبل و بعد از انقلاب اسلامی ایران، برای تحقق جهاد علمی کشور، تلاش و همتی مضاعف داشته اند و در حال حاضر نیز حرکت دانشجویان باید به سمت بالندگی علمی کشور و مطالبه گری حل مشکلات جامعه باشد.

اینجانب، ضمن تکریم و بزرگداشت روز دانشجو اعلام می دارم مسئولين، اساتيد و کارکنان دانشگاه همواره پاسخگوی مطالبات بحق و منصفانه دانشجویان فرهیخته دانشگاه بوده و امیدوارم با همکاری، همراهی و همدلی مجموعه دانشگاهیان علوم پزشکی بیرجند در مسیر رشد و توسعه علمی خراسان جنوبی بیش از گذشته گام های موثرتری برداشته شود.
توفیق و سعادت همگان را از خداوند باریتعالی مسالت می نمایم.

دکتر محمد دهقانی
سرپرست دانشگاه

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 184457
کلمات کلیدی