• 98/04/10 - 15:01
  • 26
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

دکتر دهقانی: در شورای دانشگاه، نقشه راه برای توسعه آموزش علوم پزشکی استان ترسیم می شود

نشست شورای دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضای صبح امروز دوشنبه 10 تیرماه برگزار شد.

نشست شورای دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضای صبح امروز دوشنبه 10 تیرماه برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه با اشاره به جایگاه شورای دانشگاه در تصمیم گیری های کلان و اینکه این شورای از ارکان مهم و اصلی دانشگاه محسوب می شود گفت: تمام اعضای حقوقی و حقیقی باید حضور در شورای دانشگاه و مشارکت در تصمیم سازی های این شورای را جدی بگیرند.
دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی با تاکید در شورای دانشگاه، نقشه راه برای توسعه آموزش علوم پزشکی استان ترسیم می شود افزود: انتظار دارم تشکیل جلسات این شورای با حضور اعضای جدید منظم تر از گذشته برگزار شود.
وی با ابراز امیدواری از آینده روشن دانشگاه در زمینه ارتقاء حوزه آموزشی تصریح کرد: پیگیری عملیاتی شدن مصوبات این شورای را از معاون آموزشی و روسای دانشکده ها خواستارم.
دکتر فرشید عابدی معاون آموزشی دانشگاه نیز با قدردانی از همراهی اعضای شورای دانشگاه به ارائه گزارشی از وضعیت مصوبات این شورای از سال 93 پرداخت.
 
وی با طرح نامه های رسیده به دبیرخانه شورای دانشگاه، بررسی این موارد را با بحث و تبادل نظر اعضاء خواستار شد و خاطرنشان کرد:با همفکری و همراهی اعضای شورای، اجرایی شدن مصوبات شورای با جدیت بیشتری در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه مورد توجه قرار خواهد گرفت.
 

 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 192443
کلمات کلیدی