• 98/07/15 - 05:01
  • 11
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی علوم پزشکی بیرجند

دیدار دکتر دهقانی با سردار شجاع/تاکید بر تعامل بین متولیان امنیت و سلامت استان

همزمان با هفته نیروی انتظامی، رئیس دانشگاه با همراهی جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، با حضور در محل کار سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی استان، فرا رسیدن این هفته را به وی و سایر پرسنل خدوم و زحمت کش ناجا تبریک گفت.

همزمان با هفته نيروي انتظامي، رئيس دانشگاه با همراهي جمعي از اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه، با حضور در محل كار سردار مجيد شجاع فرمانده نيروي انتظامي استان، فرا رسيدن اين هفته را به وي و ساير پرسنل خدوم و زحمت كش ناجا تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه، رئيس دانشگاه در اين ديدار با اشاره به شرايط حساس جامعه و هجمه هاي ناجوانمردانه دشمنان داخلي و خارجي عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و جايگاه نيروي انتظامي به عنوان ركن اساسي حفظ امنيت در جامعه گفت: با توجه به اينكه در هفته نيروي انتظامي قرار داريم، وظيفه خود مي دانیم ضمن تبريك اين هفته، از زحمات خالصانه و خدمات صادقانه پرسنل ناجا قدرداني نمایيم.

 

دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي افزود: نيروي انتظامي باعث امنيت و آرامش در جامعه است.

وي با اشاره به همكاري هاي نيروي انتظامي به ويژه پليس آگاهي، فتا و امنيت و پيشگيري با حوزه های مختلف دانشگاه خاطرنشان كرد: براي تمام پرسنل ناجا آرزوي سلامتي داريم و اميدواريم بر توفيقات اين عزيزان و اقتدار نيروي انتظامي روز به روز افزوده شود.

دكتر دهقاني با اظهار اینکه تامين امنيت موثر يكي از بزرگترين نعمت هاي جمهموري اسلامي ايران است گفت: اين موهبت نيز به بركت خون شهداء و روحيه ايثارگري در جامعه حاصل شده است.

سردار مجيد شجاع فرمانده نيروي انتظامي استان نيز با قدرداني از حضور مسئولين دانشگاه و تعاملاتي كه همواره بين دانشگاه و نيروي انتظامي استان وجود داشته است گفت: حل مشكلاتي كه در حوزه بهداشت و درمان پيش مي آيد، براي ما اولويت دارد.

 

وي با تاكيد بر دو مقوله امنيت و سلامت كه نيروي انتظامي و دانشگاه از متوليان آن هستند بر تعامل و همكاري بيشتر بين اين دو دستگاه تاكيد كرد.

 

 
 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 195731
کلمات کلیدی