• 93/10/04 - 20:47
  • 7
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در سفر قائم مقام وزیر بهداشت به شهرستان های سرایان و فردوس

راه‌اندازی بیمارستان جدید نیاز ضروری مردم فردوس است.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه ها امروز از شبکه بهداشت و درمان سرایان و همچنین از بیمارستان شهید مصطفی چمران شهرستان فردوس بازدید نمود...

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه ها امروز از شبکه بهداشت و درمان سرایان و همچنین از بیمارستان شهید مصطفی چمران شهرستان فردوس بازدید نمود.

دکتر امامی رضوی به همراه دکتر قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و سایر مسئولین دانشگاه صبح امروز ضمن بازدید از شبکه بهداشت و درمان سرایان در جلسه ای که در ستاد شبکه با حضور فرماندار و رئیس شورای شهر این شهرستان برگزار گردید شرکت نمود و مشکلات بهداشتی درمانی مردم این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه قائم مقام وزیر بهداشت به همراه مسئولین دانشگاه به شهرستان فردوس سفر کرد و ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان شهید مصطفی چمران فردوس روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در این بیمارستان را مورد ارزیابی قرار داد.

قائم مقام وزیر بهداشت همچنین در جریان روند اجرایی پیشرفت فیزیکی ساختمان بیمارستان جدید این شهرستان قرار گرفت و راه اندازی این بیمارستان را نیاز ضروری مردم فردوس دانست.

دکتر امامی رضوی یاد آور شد: وظیفه احداث و ساخت بیمارستان به عهده وزارت مسکن و شهرسازی و تجهیز آن نیز به عهده وزرات بهداشت است.

وی افزود: تلاش می‌کنیم تا در اعتبارات سال آینده، برای تجهیز بیمارستان فردوس نیز اعتبار لازم اختصاص یابد تا پس از تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان دیگر معطل تجهیزات آن نباشیم و در حین تکمیل، تجهیز نیز انجام شود.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 118439
کلمات کلیدی