• 98/03/13 - 08:48
  • 35
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

كسب 4 عنوان برتر در مسابقات متعدد استاني دستاورد واليباليست هاي زن و مرد دانشگاه در بهار 98

تيم هاي واليبال مردان و زنان دانشگاه در مسابقات متعدد استاني در سه ماه اول سال 98 موفق به كسب يك عنوان قهرماني، دو مقام نايب قهرماني و يك رتبه سوم شدند.

تيم هاي واليبال مردان و زنان دانشگاه در مسابقات متعدد استاني در سه ماه اول سال 98 موفق به كسب يك عنوان قهرماني، دو مقام نايب قهرماني و يك رتبه سوم شدند.
 
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، مسعود محتشمي دبيركميته ورزش كاركنان دانشگاه در اين خصوص به ارائه گزارشي به شرح ذيل پرداخت.
 
قهرماني تيم واليبال مردان در رقابتهاي ادارت جام رمضان مركز استان:
 
مسابقات جام رمضان ادارت كه همه ساله با حضور تيمهاي مختلف در طي ماه مبارك برگزار ميگردد، امسال نيز با شركت 12تيم از كاركنان ادارات مركز استان برگزار  شد و تيم واليبال مردان دانشگاه براي پنجمين سال متوالي موفق به كسب عنوان قهرماني اين مسابقات گرديد و تيم هاي كويرتاير و پدافند هوايي به ترتيب مقام دوم و سوم مسابقات را كسب نمودند.

نايب قهرماني تيم واليبال مردان در رقابتهاي ليگ برتر استان: 
 تيم واليبال مردان دانشگاه كه بعنوان تيم اول از مرحله گروهي رقابتهاي واليبال ليگ برتر استان به مرحله نيمه نهايي صعود كرده بود، در اوايل ارديبهشت ماه به مصاف حريفان خود رفت. در اين دور و در يك ديدار نزديك با نتيجه 3-2 بر تيم هلال احمر قاين غلبه و راهي ديدار فينال شد. در ديدار پاياني با قبول شكست مقابل تيم قدرتمند كاوش بتن فردوس به مقام نايب قهرماني مسابقات دست يافت.
 نايب قهرماني تيم واليبال مردان در مسابقات دسته آزاد
 در اين مسابقات كه با حضور تيمهاي قدرتمند با تركيبي از بازيكنان غير بومي برگزار گرديد، تيم واليبال دانشگاه كه بدون استفاده از بازيكن آزاد، در رقابتها شركت نموده بود پس از شكست حريفان به فينال مسابقات راه يافت. در بازي فينال و در رقابت با تيم منيزيم سربيشه با نتيجه 2 بر يك مغلوب و به نايب قهرماني دست يافت. تيم انتظام نيز به عنوان سومي مسابقات دست يافت.
 
مقام سومي تيم واليبال بانوان دانشگاه در مسابقات جام رمضان دسته آزاد
 
مسابقات واليبال بانوان جام رمضان(دستجات آزاد) با نظارت هيات واليبال و اداره ورزش و جوانان بيرجند در محل سالن حجاب برگزار گرديد. تيم بانوان دانشگاه كه تحت عنوان تيم نظام پرستاري در رقابتها شركت نموده بود پس از حضور و انجام ده بازي و رقابت با حريفان موفق به كسب مقام سومي مسابقات گرديد.
 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 191229
کلمات کلیدی