• 98/02/02 - 14:04
  • 6
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

همراه سرای بیمارستان رازی به بهره برداری رسید

باپیگیری های مسئولین بیمارستان رازی و به همت خیر ارجمند علی اکبر فلاحی مدیرعامل کاشی و سرامیک فرزاد همزمان با ولادت امام زمان(عج) همراه سرای بیمارستان رازی بیرجند به بهره برداری رسید.

باپیگیری های مسئولین بیمارستان رازی و به همت خیر ارجمند علی اکبر فلاحی مدیرعامل کاشی و سرامیک فرزاد همزمان با ولادت امام زمان(عج) همراه سرای بیمارستان رازی بیرجند به بهره برداری رسید.

توجه به احداث همراه سرای بیمار در کنار بیمارستان ها مد نظر دانشگاه علوم پزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه در این مراسم با قدردانی از همراهی خیر محترم آقای علی اکبر فلاحی که نسبت به احداث همراه سرای بیمارستان رازی و هم چنین ولی عصر(عج) اعلام آمادگی نموده اند، گفت: بنا به فرموده رهبری باید شرایطی فراهم شود که بیمار دغدغه ای جز درد بیماری اش نداشته باشد که در راستای تحقق این منویات، احداث همراه سرای بیمار در کنار بیمارستان ها با کمک خیران مدنظر دانشگاه است .

مشارکت خوب خیران در پروژه های بهداشتی درمانی در سطح استان

دکتر دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه خیران در استان خراسان جنوبی در  احداث پروژه های بهداشتی درمانی کمک زیادی کرده اند، ادامه داد : از جمله این پروژه ها می توان به ساخت اورژانس های پیش بیمارستانی، خانه های بهداشت، بیمارستان ایرانمهر که مختص بیماران سرطانی است و بصورت رایگان در فضایی آرامبخش و مناسب خدمات را به بیماران ارائه می دهد ، اشاره کرد.

مشارکت در کارهای خیر ذخیره دنیوی و اخروی را در پی دارد

وی با اشاره به اینکه مشارکت در امور خیر ذخیره دنیوی و اخروی برای خیرین به شمار می رود، تاکید کرد: اگر خیران و متمولین جامعه در اینگونه کارهای خیر مشارکت کنند آن مال برای همیشه ماندگار خواهد ماند.

کمک به خلق خدمت بسیار بزرگی است

خیر همراه سرای بیمارستان رازی هم در ادامه با بیان اینکه کمک به خلق خدمت بسیار  بزرگی است، گفت : اکثر همراهان بیمار در مرکز استان از شهرستان ها و مناطق روستایی هستند که نمی توانند در هتل اقامت کنند بنابراین احداث همراه سرای بیمار برای این افراد ضروری به نظر می رسید .

 اعلام آمادگی برای احداث همراه سرای بیمارستان ولی عصر ( عج )

علی اکبر فلاحی با بیان اینکه برای نگهداری از این فضا و مکان باید برنامه ریزی کرد تا خللی در ارائه خدمت به مردم وارد نشود، افزود: تمام هزینه های تجهیز همراه سرای بیمارستان رازی را پرداخت کرده ام و اعتبار مورد نیاز برای احداث همراه سرای بیمارستان ولی عصر(عج) را هم کنار گذاشته ام .

 وی ادامه داد : در طول سنوات گذشته برای تجهیز و احداث بسیاری از پروژه های حوزه بهداشت و درمان استان تلاش کرده ام که ساخت مرکز بهداشتی درمانی علی آباد سربیشه و کمک به تجهیز و ساخت بیمارستان امام رضا(ع) ، بیمارستان  ایران مهر و بیمارستان ولی عصر (عج) از جمله این خدمات می باشد .

 
 
 
 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 189270
کلمات کلیدی