• 93/10/03 - 18:42
  • 6
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در بازديد از پروژه در حال احداث بيمارستان 200 تختخوابي رازي بيرجند

پايگاه هاي اورژانس بين جاده اي كشور نيازمند 10 هزار نيرو مي باشد.

بنا به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند،وزير بهداشت امروز از پروژه در حال احداث بيمارستان 200 تختخوابي رازي بيرجند بازديد كرد دكتر هاشمي با حضور در اين بيمارستان روند پيشرفت فيزيكي ساختمان را از نزديك مشاهده نمود..

بنا به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند،وزير بهداشت امروز از پروژه در حال احداث بيمارستان 200 تختخوابي رازي بيرجند بازديد كرد
دكتر هاشمي با حضور در اين بيمارستان  روند پيشرفت فيزيكي ساختمان را از نزديك مشاهده نمود وبا ذكر اين كه راه اندازي اين بيمارستان يكي از ضرورت هاي استان خراسان جنوبي مي باشد از تخصيص كل اعتبار مورد نيازبراي تكميل و تجهيز بيمارستان در نيمه اول سال 94 خبر داد.
وزير بهداشت پس از بازديد از اين پروژه در پاسخ به سوالي درباره اجراي طرح تحول نظام سلامت گفت: اجراي گام سوم طرح تحول در كشور روند خوبي دارد و اين اجراي درست اين طرح نياز به نظارت بيشتري دارد.
دكتر هاشمي همچنين اظهار داشت: به منظور كمك به درمان و خدمات بيمه اي به زوج هاي نابارور قول هايي داده شده است و اميدواريم در لايحه بودجه سال آينده باعتباري از محل اعتبارات جمعيتي به اين منظور در نظر گرفته شود
هاشمي در پايان با  بیان اینکه برای اورژانس جاده‌ای خود 10 هزار نفر نیرو و 3 هزار دستگاه آمبولانس نیاز داریم، خاطرنشان کرد: در عین حال در سواحل، آمبولانس دریایی نیاز داریم .
در ادامه اين بازديدها وزير بهداشت به بازديد از پژوهشكده مرحوم دكتر ناصح پرداخت.
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 118419
کلمات کلیدی