• 98/01/06 - 09:19
  • 25
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
علوم پزشکی بیرجند

بازدیدهای رئیس دانشگاه در اولین روز سال جدید از زیرکوه ودرمیان و آخرین ساعات سال ۹۷ در بیرجند

رئیس دانشگاه به همراه استاندار خراسان جنوبی در آخرین ساعات سال ۹۷ ابتدا به اورژانس ۱۱۵ معصومیه بیرجند و سپس به بیمارستان ولیعصر(عج) رفت و در اولین روز از سال ۹۸ نیز از شبکه های بهداشت و درمان زیرکوه و درمیان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی در آستانه سال نو به همراه محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی با حضور در پایگاه اورژانس ۱۱۵ معصومیه، سال جدید را به همکاران این پایگاه تبریک و برای آنان آرزوی موفقیت داشت. 

وی در ادامه نیز به همراه معتمدیان و جمعی از سایر مسئولین استانی و دانشگاهی به بیمارستان ولیعصر(عج) رفت و ضمن عیادت از بیماران و دیدار با کادر درمانی، سال جدید را تبریک گفته و از نزدیک آخرین وضعيت خدمات رساني اين بيمارستان در ايام نوروز را مورد بررسي قرار داد.

رئیس دانشگاه در اولین روز از سال جدید نیز به منظور ارزیابی و بررسی روند ارائه خدمات درمانی در شبکه های بهداشت و درمان زیرکوه و درمیان، از واحدهای ارائه دهنده خدمت در این شهرستان هان بازدید و ضمن تبریک سال جدید به همکاران بر نحوه خدمات رسانی نظارت و در جریان ميزان آمادگي اين شبکه هاي بهداشت و درمان قرار گرفت.

دکتر دهقانی دراین بازدیدها ارائه خدمات در ایام نوروز را بسیار ارزشمند و قابل اهمیت عنوان کرد و از زحمات تک تک پرسنل درمانی و خدماتی مراکز مذکورقدردانی کرد.

وی همچنین در بیمارستان ها از بیماران عیادت و با سنجش سطح رضایتمندی آنان، از نحوه ارائه خدمات اظهار رضایت نمود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 188402
کلمات کلیدی