• 98/01/09 - 01:08
  • 31
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
علوم پزشکی بیرجند

دکتر کاظمی: استمرار انجام فعالیت های مجموعه علوم پزشکی در ایام نوروز بسیار ارزشمند است

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی خبری روابط عمومی دانشگاه، با آرزوی سالی پر از خیر و برکت به همراه امید و نشاط برای دانشگاهیان علوم پزشکی بیرجند گفت: امیدوارم در سال جدید بتوانیم مسئولیت ها، وظایف و اموري که به ما محول شده است را به بهترين نحو ممکن انجام بدهيم.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی خبری روابط عمومی دانشگاه، با آرزوی سالی پر از خیر و برکت  به همراه امید و نشاط برای دانشگاهیان علوم پزشکی بیرجند گفت: امیدوارم در سال جدید بتوانیم مسئولیت ها، وظایف و اموري که به ما محول شده است را به بهترين نحو ممکن انجام بدهيم.

دکتر طوبی کاظمی که در ستاد تسهیلات سفر نوروزی دانشگاه روز ششم فروردین ماه مسئولیت آن را عهده دار بود اضافه کرد: فعالیت مجموعه علوم پزشکی بیرجند در واحدهای متعدد درمانی، بهداشتی و... که در ایام نوروز نیز همواره تداوم و استمرار دارد بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.
وی با قدردانی از تمامی کادر اداری، درمانی و بهداشتی که در ایام نوروز مشغول ارائه خدمات به مسافرین نوروزی و سایر مراجعین می باشند خاطرنشان کرد: پاسداشت وظیفه و مسئولیت بسیار مهم است و اقتضای کار در علوم پزشکی نیز اینست که براي اداي وظيفه حتي در ايام تعطيلات دور از خانواده و در محيط کار بود.
دکتر کاظمی اضافه کرد: امروز ۱۲ مورد بازدید از واحدهای مختلف ارائه دهنده خدمات بهداشتی درمانی به همشهریان و مسافرین نوروزی انجام داده است.
 
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,بيرجند
  • کد خبر : 188456
کلمات کلیدی