• 97/06/06 - 13:21
  • 89
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران : سیستم بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز را مثبت ارزیابی می‎کنم.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت: سیستم بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز را مثبت ارزیابی می‎کنم.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت: سیستم بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز را مثبت ارزیابی می‎کنم. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، «کریستف هملمن» در آیین انتصاب مجدد مرکز ملی مدیریت سلامت به عنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در تبریز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: وجود پتانسیل‎های بالا در مرکز ملی مدیریت سلامت تبریز و سابقه همکاری چهار ساله با این مجموعه یکی از علل اصلی انتخاب مجدد آن به عنوان مرکز همکار است.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت: سیستم بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز را مثبت ارزیابی می‎کنم.  
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، «کریستف هملمن» در آیین انتصاب مجدد مرکز ملی مدیریت سلامت به عنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در تبریز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: وجود پتانسیل‎های بالا در مرکز ملی مدیریت سلامت تبریز و سابقه همکاری چهار ساله با این مجموعه یکی از علل اصلی انتخاب مجدد آن به عنوان مرکز همکار است. 
وی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی تبریز را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در بازدیدی که از برخی مراکز این دانشگاه داشتم، مرکز ترافیک دانشگاه را حرفه‎ای و سیستماتیک دیدم، توجه به مسایل بهداشتی حاشیه‎ی شهرها، انگیزه‎ی بالای کادر دانشگاه از دیگر مسایلی بود که توجهم را جلب کرد. 
وی در پایان تاکید کرد: همکاری مرکز مدیریت سلامت تبریز با ما باید به گونه‎ای باشد که بتوان پس از پایان چهار سال، مجددا به همکاری ادامه داد. 
 گفتنی است؛ آیین انتصاب مجدد مرکز ملی مدیریت سلامت تبریز به عنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در منطقه مدیترانه شرقی، برگزار و حکم این انتصاب توسط نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران به رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعطا شد. 
همزمان با این آیین، اولین کارگاه بین‎المللی تربیت مربی، مراقبت و مدیریت بیمارستانی با حضور مدیرانی از کشورهای افغانستان و عراق در حال برگزاری است .

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,تبريز
  • کد خبر : 180439