• 96/11/26 - 11:43
  • 5
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات:

حضور خیرین در حوزه بهداشت و درمان باعث قوت قلب است

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات گفت: حضور مسئولین و خیرین سلامت در بخش های مختلف شبکه بهداشت و درمان باعث قوت قلب و انرژی مضاعف پرسنل می شود. دکتر عبدالعلی حبیبی در همایش خیرین سلامت که در محل سالن اجتماعات شهرداری فیض اباد برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و امام شهدا و نیز گرامیداشت یاد مرحوم نیری مدیر عامل سابق مجمع خیرین سلامت کشور که نیم قرن خدمت صادقانه به مردم سراسر کشور ارایه داد، اظهار کرد: حضور خیرین سلامت قوت قلبی برای مجموعه بهداشت و درمان است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات گفت: حضور مسئولین و خیرین سلامت در بخش های مختلف شبکه بهداشت و درمان باعث قوت قلب و انرژی مضاعف پرسنل می شود.

دکتر عبدالعلی حبیبی در همایش خیرین سلامت که در محل سالن اجتماعات شهرداری فیض اباد برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و امام شهدا و نیز گرامیداشت یاد مرحوم نیری مدیر عامل سابق مجمع خیرین سلامت کشور که نیم قرن خدمت صادقانه به مردم سراسر کشور ارایه داد، اظهار کرد: حضور خیرین سلامت قوت قلبی برای مجموعه بهداشت و درمان است.

وی افزود: خیرین سلامت که بسیاری از آنان بصورت گمنام در راه خدمت رسانی به همنوعان خود قدم گذاشته اند باعث سربلندی و افتخار نظام جمهوری اسلامی در حوزه بهداشت و درمان شده اند.

دکتر حبیبی ادامه داد: حضور پررنگ خیرین در حوزه سلامت باعث ارتقای خدمات این حوزه به مردم شده است بطوری که حتی از کشورهای مختلف دنیا جهت درمان به کشور ما مراجعه می کنند.

وی تصریح کرد: خیرین گرانقدر با خرید تجهیزات جان انسانها را نجات داده و چه بسا افرادی بخاطر کمبود امکانات جانشان را ازدست داده اند.

دکتر حبیبی با اشاره به اینکه پزشکانی که در شهرستان مه ولات حضور دارند بسیار حاذق و با اخلاق هستند، اظهار کرد: برنامه ما اینست که با همراهی خیرین به جایی برسیم که نه تنها بیماران به شهرستانهای اطراف مراجعه نکنند بلکه بیماران از شهرستانهای دیگر به فیض آباد بیایند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات خاطر نشان کرد: امید است با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته از سوی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و با همکاری امام جمعه، فرماندار و خیرین گرانقدر ، مجموعه اداری شبکه بهداشت و درمان هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,تربت حيدريه
  • کد خبر : 173131
کلمات کلیدی