• 98/02/14 - 08:10
  • 17
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
در سومین نشست کارگروه رسانه نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه مطرح شد:

دانشجویان انقلابی سفیران فرهنگ غنی اسلام هستند

سومین نشست کارگروه رسانه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با حضور نماینده و کارشناسان این دفتر و دانشجویان عضو کارگروه در محل سالن جلسات دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسین صافدل در ابتدای این نشست نقش دانشجویان را در تحول بنیادین کشور یک نقش اساسی دانست و اظهار داشت: دانشجویان انقلابی سفیران حوزه فرهنگ غنی اسلامی هستند و حضور فعال و پویای نسل جوان در عرصه های فرهنگی ضامن رشد و بالندگی کشور خواهد بود .

نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رسانه را ابزاری تاثیر گذار در فرهنگ سازی قلمداد کرد و بیان داشت : اگر از قدرت رسانه غافل شویم دشمن ضربه های کاری بر ما وارد خواهد کرد . امروزه و در دنیای ارتباطات کنار نشستن و از بیرون به وقایع نگاه کردن راه مناسبی نیست بلکه باید با ایمان و همان روحیه جهادی ابتدای انقلاب در این کارزار فرهنگی نیز به دفاع از آرمان ها برخواست .

ایشان در ادامه خواسته های خود از نسل جوان و فرهیخته دانشجوی را اینگونه توصیف نمود: در برهه حساس کنونی دوانتظار مهم از قشر دانشجوی انقلابی دارم . نخست آنکه همدلی را درفضای کاری و فکری تقویت کنند و دوم آنکه نگاهی حساس و دقیق به موضوعات روز داشته باشند و در مقابله با بازی ها رسانه ای دشمن راهکارهای متفکرانه و خلاقانه ارائه نمایند.

همچنین حسین میری مسئول روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از کارگروه رسانه ای این دفتر به عنوان یکی از وزنه های فکری حوزه فرهنگی دانشگاه نام برد و افزود : یکی از مهمترین اصول موفقیت کار جمعی و مبتنی بر برنامه است که در کارگروه رسانه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بر این موضوع مهم تاکید داریم و امید داریم با تدوین برنامه هایی منسجم بتوانیم نقش خود در دفاع از ارزش های فرهنگی انقلاب را ایفا نماییم .

در ادامه این نشست محمدمصطفی صیقلیان مسئول برنامه ریزی و سازماندهی کارگروه رسانه ضمن تشریح چگونگی نحوه فعالیت این کارگروه گفت : کارگروه رسانه ای دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شکل گرفته از دانشجویانی است که نسبت به حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب احساس مسئولیت دارند و امیدواریم در برهه حساسی که شاهد بمباران رسانه ای و فرهنگی و گونه های مختلف تخریب و آسیب به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم بتوانیم با بهره گیری از نیروی ایمان و فکر پویای جوانان انقلابی به دفاع از آرمان های انقلاب بپردازیم .

گفتنی است در این نشست سازوکار چارت تشکیلاتی کارگروه رسانه ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص فعالیت های آینده این کارگروه نیز پیشنهادات و برنامه ها مورد بازنگری قرار گرفت

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,تربت حيدريه
  • کد خبر : 189830
کلمات کلیدی