• 96/09/29 - 20:28
  • 5
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه خبر داد:

20 پروژه خدمات جامع سلامت شهری و روستایی با اعتبار 75 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد

دکتر سعید رضا قنبری زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در بازدید سرزده از مراکز خدمات جامع سلامت فعال و در حال احداث که به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی از مراکز خدمات جامع سلامت روستایی تحت پوشش دانشگاه صورت گرفت، اظهار کرد: 20 پروژه خدمات جامع سلامت شهری و روستایی با اعتبار 75 میلیارد ریال تکمیل، تجهیز و آماده بهره برداری شده است.

دکتر سعید رضا قنبری زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در بازدید سرزده از مراکز خدمات جامع سلامت فعال و در حال احداث که به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی از مراکز خدمات جامع سلامت روستایی تحت پوشش دانشگاه صورت گرفت، اظهار کرد: 20  پروژه خدمات جامع سلامت شهری و روستایی با اعتبار 75 میلیارد ریال تکمیل، تجهیز و آماده بهره برداری شده است.

وی افزود: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از مهمترین اهداف، دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی و درمانی می باشد که خوشبختانه تا حد زیادی این هدف تحقق پیدا کرده است.

دکتر قنبری زاده در گفتگو با مردم و ارزیابی نحوه خدمت رسانی در مراکز خدمات جامع سلامت عنوان کرد: حوزه سلامت حوزه بسیار مهمی است و توسعه کشور درسایه سالم بودن ملت و مردم و توجه جدی به این حوزه محقق می شود.

گفتنی است، در این بازدید معاون بهداشت و مدیر گسترش شبکه های بهداشتی دانشگاه نیز حضور داشتند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,تربت حيدريه
  • کد خبر : 170512
کلمات کلیدی