• 99/09/22 - 09:14
  • 4747
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اطلاعیه در خصوص زمان ثبت نام در کمیسیون موارد خاص سالجاری

با سلام

  1.  ثبت نام پزشکان متخصص متعهد خدمت درمانی (به استثناء متعهدین خاص) که متقاضی جابه جایی محل خدمت بوده از تاریخ 24/9/99 لغایت 7/10/99 در سامانه نقل و انتقالات قابل انجام می باشد.
  2.  دسترسی به فرم درخواست طرح در کمیسیون صرفاً از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 24/9/99 لغایت ساعت 8 صبح روزیکشنبه مورخ 7/10/99 با استفاده از کد رهگیری متقاضی به آدرس اینترنتی avab.behdasht.gov.ir/specialist/frmcmp.aspx امکانپذیر می باشد.
  3. تقاضاي نقل و انتقال متخصصين صرفاً از طريق ثبت درخواست در سامانه مذکور و رسيدگی در کميسيون موارد خاص امکان پذير مي باشد.
  4.  با توجه به اینکه سامانه نقل و انتقالات متخصصین متعهد خدمت درمانی صرفاً در شبکه دانشگاهی در بیمارستانهای زیر مجموعه قابلیت اتصال داشته و در فضای اینترنت آزاد قابل رویت نمی باشد لذا متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به بیمارستان محل تعهد و یا ستاد معاونت درمان دانشگاه/دانشکده محل تعهد و با استفاده از شبکه داخلی متصل به بیمارستانهای محل خدمت و یا ستاد معاونت درمان آن دانشگاه/دانشکده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
  5.  درخواست هايي كه خارج از آدرس اینترنتی فوق و از هر طريق ديگر داده شود به هيچ عنوان قابل بررسی نمی باشد.
  6. شروع به كار در محل هاي تعيين شده جهت طرح درخواست در کمیسیون مذکور الزامي است و صرفا درخواست كساني كه در دانشگاه/دانشکده هاي مربوطه شروع به كار نموده اند در كميسيون مطرح خواهد گرديد.
  • گروه خبری : توزيع متخصص
  • کد خبر : 219623
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *