• 98/11/30 - 10:51
  • 922
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اطلاعیه در خصوص نتایج کمیسیون نقل و انتقالات

.

به اطلاع آن دسته از فارغ التحصیلان رشته های تخصصی پزشکی متعهد خدمت درمانی که فرم کمیسیون رسیدگی به موارد خاص را در سایت تکمیل نموده اند می رساند جهت آگاهی از آراء صادره کمیسیون می توانند از طریق دانشگاه محل تعهد از نتیجه درخواست خود مطلع گردند.

تذکرات مهم:

-          از اعلام نتیجه کمیسیون به صورت حضوری و همچنین تماس تلفنی معذوریم.

-          زمان صدور احکام متخصصینی که با درخواست آنان موافقت به عمل آمده است (صرفا اسامی افراد موافقت شده در مکاتبات دانشگاههای علوم پزشکی درج گردیده است) اول اردبیهشت ماه سال 99 می باشد و متخصصان مذکور می توانند از تاریخ 20/1/99 در خواست کتبی ممهور به مهر نظام پزشکی خود را مبنی بر ارائه تعهد جهت شروع به کار ظرف یک هفته پس از صدور حکم در محل خدمت جدید به شماره فاکس 88090172 ارسال نموده و از تاریخ 1/2/99 جهت انجام مابقی خدمات مورد تعهد به معاونت درمان محل خدمت جدید مراجعه نمایند.

-          متخصصین محترمی که مبتلا به بیماری بوده و بیماری ایشان توسط شورایعالی پزشکی وزارت متبوع تایید و همچنین  با درخواست آنان موافقت به عمل آمده است می توانند زود از موعد مقرر(1/2/99) در خواست کتبی ممهور به مهر نظام پزشکی خود را مبنی بر ارائه تعهد  جهت شروع به کار ظرف یک هفته پس از صدور حکم در محل خدمت جدید به شماره فاکس 88090172 ارسال نموده و پس از صدور حکم در محل کار جدید مشغول به خدمت گردند.

-          کلیه پزشکان متخصص که با درخواست آنان موافقت به عمل آمده است ملزم به تداوم خدمت در محل فعلی تا پایان فروردین ماه سال 99 می باشند و در صورت غیبت رای موافقت آنان کان لم یکن اعلام می گردد.

-          کلیه متخصصینی که با درخواست آنان موافقت به عمل نیامده است ملزم به تداوم خدمت در محلهای تعیین شده فعلی می باشند واز مراجعه  حضوری و یا تماس تلفنی خودداری فرمایند.

  • گروه خبری : توزيع متخصص
  • کد خبر : 199780
کلمات کلیدی