• 99/11/25 - 08:57
  • 1290
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اطلاعیه در خصوص نتایج کمیسیون نقل و انتقالات بهمن ماه سال 1399

به اطلاع آن دسته از فارغ التحصیلان رشته های تخصصی پزشکی متعهد خدمت درمانی که فرم کمیسیون رسیدگی به موارد خاص را در سایت تکمیل نموده اند می رساند جهت آگاهی از آراء صادره کمیسیون می توانند از طریق دانشگاه محل تعهد از نتیجه درخواست خود مطلع گردند.

تذکرات مهم:

- از اعلام نتیجه کمیسیون به صورت حضوری و همچنین تماس تلفنی معذوریم.

- زمان صدور احکام متخصصینی که با درخواست آنان موافقت به عمل آمده است (صرفا اسامی افراد موافقت شده در مکاتبات دانشگاههای علوم پزشکی درج گردیده است) اول اردبیهشت ماه سال 1400 می باشد و متخصصان مذکور می توانند از تاریخ 1400/1/20 در خواست کتبی ممهور به مهر نظام پزشکی خود را مبنی بر ارائه تعهد جهت شروع به کار ظرف یک هفته پس از صدور حکم در محل خدمت جدید به شماره فاکس 88090172 ارسال نموده و از تاریخ 1400/2/1 جهت انجام مابقی خدمات مورد تعهد به معاونت درمان محل خدمت جدید مراجعه نمایند.

- آراء پزشکان متخصص متعهد خدمت که مبتلا به بیماری بوده و بیماری ایشان توسط شورایعالی پزشکی وزارت متبوع تایید و با درخواست آنان در کمیسیون موارد خاص موافقت به عمل آمده است از تاریخ ابلاغ قابل اجرا می باشد. لذا متخصصان مذکور می توانند در خواست کتبی ممهور به مهر نظام پزشکی خود را مبنی بر ارائه تعهد  جهت شروع به کار ظرف یک هفته پس از صدور حکم در محل خدمت جدید به شماره فاکس 88090172 ارسال نموده و پس از صدور حکم در محل کار جدید مشغول به خدمت گردند.

- پزشکان متخصص متعهد خدمت که با درخواست آنان موافقت به عمل آمده است در صورت دریافت تسویه حساب می توانند زودتر از موعد مقررنسبت به جابه جایی اقدام نمایند.

- با در خواست انتقال متخصصان متعهد خدمت که در لیست مکاتبات دانشگاه/دانشکده های علوم پزشکی نمی باشند موافقت به عمل نیامده است.

-کلیه پزشکان متخصص که با درخواست آنان موافقت به عمل آمده است ملزم به تداوم خدمت در محل فعلی تا پایان فروردین ماه سال 1400 می باشند و در صورت غیبت رای موافقت آنان کان لم یکن اعلام می گردد.

-کلیه متخصصینی که با درخواست آنان موافقت به عمل نیامده است ملزم به تداوم خدمت در محلهای تعیین شده فعلی می باشند واز مراجعه  حضوری و یا تماس تلفنی خودداری فرمایند.

  • گروه خبری : توزيع متخصص
  • کد خبر : 223157
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *