• 98/07/30 - 14:47
  • 264
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
.

قابل توجه كليه فارغ التحصيلان رشته تخصصي زنان و زايمان در سال 98

.

با سلام

به اطلاع می رساند اداره سلامت مادران با هماهنگی و همکاری دفتر توزیع  نیروهای متخصص  متعهد خدمت در چند سال اخیردر راستای کاهش مرگ مادر جلسات توجیهی برای فارغ التحصیلان زنان و زایمان مشمول خدمات مورد تعهد( ضریب k ) قبل از شروع به کار آنها،  به منظور آشنایی هرچه بیشتر با پروتوکل های تدوین شده ، آیین نامه ها و دستورالعمل های صادر شده و توانمندی آنها در مدیریت فوریتهای مامایی برگزار می نمود.

 معهذا با توجه به نظر سنجی های به عمل آمده از سال 1397 این آموزش ها به صورت مجازی و حضوری در ده کلان مناطق آمایشی کشور برگزار می گردد. بدین منظور به اطلاع می رساند: ضمن مکاتبات به عمل آمده با دانشگاهها جهت شروع به کار خود نیازمند گذراندن مراحل زیر می باشید:

 

1-     از تاریخ 98/08/04 می توانید جهت شرکت در آزمون پره تست در سامانه دانشگاه مجازی به آدرس الکترونیکی exam.vums.ac.ir وارد شوید.

2-     در پنجره باز شده مقابل نام کاربری : کد ملی   خود را وارد نمایند و مقابل رمز عبور:  اعداد 123456 را وارد نموده و کلید ورود به آزمون را کلیک نمایند.

3-     شرکت در آزمون پره تست و کسب حداقل نمره قبولی

4-     در صورت عدم موفقیت در آزمون از تاریخ 98/09/01 به سامانه  navid.vums.ac.ir  مراجعه نمایند .

5-     با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور قبلی تمامی مطالب درسی دوره آموزشی برای شما بار گذاری شده است که به مدت یک ماه فرصت دارید مطالب را مطالعه نموده و در آزمون پست تست شرکت نمایند

6-      کسب نمره قبولی در آزمون جهت شروع به کار شما  از طرف دانشگاه الزامی می باشد.  

7-     جهت آشنایی با آیین نامه ها و دستورالعمل ها و پروتوکلهای تدوین شده از سوی وزارت بهداشت، در دوره حضوری که از طرف کلان منطقه محل خدمت شما برگزار می گردد، شرکت نمایید.

 

  • گروه خبری : توزيع متخصص
  • کد خبر : 196315
کلمات کلیدی