• 92/06/27 - 10:06
  • 39
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اولین جلسه کمیته دانشگاهی شاخصهای عدالت در سلامت تشکیل شد

اولین جلسه کمیته دانشگاهی شاخصهای عدالت در سلامت صبح دیروز 26/6/92 در سالن جلسات دانشگاه باحضور مسئولین دستگاه های ذیربط و با حضور ریاست محترم دانشگاه تشکیل شد . . .

اولین جلسه کمیته دانشگاهی شاخصهای عدالت در سلامت صبح دیروز 26/6/92 در سالن جلسات دانشگاه باحضور مسئولین دستگاه های ذیربط در سطح منطقه و شهرستان و با حضور ریاست محترم دانشگاه تشکیل شد

در این جلسه که همزمان با میلاد امام زضا(ع) گردیده، در آغاز پس از تلاوت قرآن توسط مسئول دفتر نمایندگی ولی ققیه در دانشگاه حاج آقا شجاع الدینی سخنانی را در وصف آن حضرت (ع) و نکاتی را از ائمه اطهار در خصوص مسئولین و مسئولیتشان در امر خدمت به مردم بیان نمودند و سپس دکتر افضلی رئیس محترم دانشگاه ضمن خیرمقدم گوئی به حاضرین در جلسه ،لازمه و اهداف تشکیل آن کمیته را بیان نمودند و که دستور العمل تشکیل این کمیته بیان کننده آن است که سلامت در جامعه به نحو مطلوب و عدالت در آن به بار نخواهد نشست جزء با همت و اراده آهاد ملت و دستگاههائی که به نوعی در امر سلامت مردم دخیلند .

در ادامه دکتر ابراهیم محمدی معاون محترم بهداشت دانشگاه به جزئیات و اهداف بلند مدت این کمیته پرداختند و عنوان داشتند که این برنامه حاوی 52 شاخص مشتمل بر 5 محور ؛ سلامت ، محیط زیست و زیرساخت ، توسعه انسانی و اجتماعی ، توسعه اقتصادی و حکمرانی میباشد .

در این جلسه مصوب شد بزودی ابلاغ اعضاء سازمانهای متولی و نمایندگان آنان در ان کمیته  بزودی از سوی رئیس دانشگاه صادر و کارگروه های فنی تشکیل و رسما" و بصورت فعال کار کمیته آغاز گردد .

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,جيرفت
  • کد خبر : 94179
کلمات کلیدی