• 92/07/01 - 14:36
  • 20
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

شروع رسمی سال تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

صبح امروز دوشنبه اول مهرماه باحضور مسئولین ـ اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ، سال تحصیلی 93- 92 بطور رسمی آغاز گردید . . .

صبح امروز دوشنبه اول مهرماه 1392 طی مراسمی با حضور دانشجویان ـ اساتید ـ کارکنان  و مدیران دانشگاه  و نیز جمعی از اصحاب رسانه ، ضمن آغاز رسمی سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،  دانشجویان جدیدالورود با مسئولین دانشگاه آشنا شدند. در این مراسم که در تالار فاطمیه دانشگاه برگزار گردید، آقای دکتر افضلی رئیس محترم دانشگاه با گرامیداشت یاد و خاطره رشادتهای دوران دفاع مقدس و بیان سوابق آموزشی و دانشجویی و موفقیتهای کسب شده توسط دانشجویان در ابعاد مختلف علمی ـ پژوهشی ـ قرآنی و فرهنگی و همچنین  پیگیریهای انجام شده برای ارتقای  وضعیت رفاهی دانشجویان ، براین نکته تأکید کردند که در دانشگاههای کوچک و کم سابقه نیز می توان با تلاش و پشتکار شاهد موفقیت دانشجویان در رده های استانی و کشوری بود و از دانشجویان خواستند با همت و تلاش خود در جهت ارتقای علمی و فرهنگی در همه ابعاد بکوشند و ضمن همکاری و هماهنگی با واحدهای دانشگاه و تشکلها و کانونهای دانشجویی ، در رعایت اصول و شئون دانشجویی بویژه رفتارهای اسلامی و توجه به عفاف و حجاب کوشا باشند.
قابل ذکراست با توجه به پایان یافتن بومی پذیری در آزمون سراسری ، دانشجویان ورودی 92 از سراسر کشور در رشته های پزشکی ـ پرستاری ـ مامایی ـ اتاق عمل و بهداشت محیط این دانشگاه مشغول به تحصیل شده اند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,جيرفت
  • کد خبر : 94404
کلمات کلیدی