• 93/07/16 - 08:51
  • 30
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت خبر داد:

پرداخت کلیه مطالبات سالهای گذشته گروههای پیراپزشکی و پرستاري

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از پرداخت کلیه مطالبات گروههای پزشکی و پیراپزشکی و تسویه این مطالبات مربوط به سالهای گذشته خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از پرداخت کلیه مطالبات گروههای پیراپزشکي و پرستاري و تسویه این مطالبات مربوط به سال 92 و ماقبل آن خبر داد.

دکتر ایرج حریرچی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از مسایلی که باعث می شد ما همیشه در مقابل پرسنل شرمنده باشیم  و ناشی از مشکلات سالهای گذشته بود، عدم پرداخت مطالبات به موقع به کارکنان بود.

 وی گفت: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده در یک هفته اخیر کلیه مطالبات مربوط به کارانه گروههای پزشکی و پیراپزشکی شامل پرستاران، کارکنان آزمایشگاه، رادیولوژی و نیز پزشکان در 40 دانشگاه علوم پزشکی کشور که تقریبا شامل 75 درصد پرسنل می شوند، پرداخت شدو تا پایان سال 92 تسویه گردید.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت افزود: امیدواریم طبق برنامه ریزیهای انجام شده طی 10 روز آینده مطالبات 25 درصد باقیمانده پرسنل را نیز پرداخت نماییم. دکتر حریرچی یادآور شد کارکنان نظام سلامت مطالبات مربوط به سال جاری را همراه با حقوق ماهانه دریافت کردند و از این بابت معوقه ای وجود ندارد./201

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 114182
کلمات کلیدی