• 93/08/08 - 12:22
  • 23
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تسلیت وزیر بهداشت به مناسبت فوت همكار پرستار در هنگام ماموریت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت فوت مرحومه مژگان عزيزي پرستاری که بر اثرسانحه تصادف آمبولانس در جاده کهنوج - منوجان، هنگام ماموریت جان خود را از دست داد، پیام تسلیتی صادر کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  به مناسبت فوت مرحومه مژگان عزيزي پرستاری که بر اثرسانحه تصادف آمبولانس در جاده کهنوج - منوجان، هنگام ماموریت جان خود را از دست داد، پیام تسلیتی صادر کرد.

 به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ متن پیام به شرح زیر است:

 

انالله و انا الیه راجعون

 

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش در فـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت.

 

هرگاه خبر فقدان عزیزی را در تیم سلامت، که برای نجات جان دیگران تلاش می کند و در حین ماموریت جانش را از دست می دهد می شنوم، غمي جانكاه تمام وجودم را فرا مي گيرد

شنیدن خبر فوت مرحومه مژگان عزيزي، پرستاری زحمتکش  که بر اثرسانحه تصادف آمبولانس ، جان به جان آفرین تسلیم کرد، من و همه همکارانم را متاثر ساخت.  

 

درگذشت جانسوز این همکار گرانقدر را به خانواده آن مرحومه و جامعه خدوم پرستاري تسليت عرض نموده ،از درگاه خداوند متعال برای خانواده محترم ایشان صبر و برای عزیز سفرکرده علو درجات را مسئلت دارم.

                                                                             دكتر هاشمي

                                                          وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 115421
کلمات کلیدی