• 94/05/24 - 08:16
  • 5
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آغاز فاز دوم بهسازي بخش های بيمارستان علی ابن ابی طالب(ع) رفسنجان

فاز دوم ساخت و بهسازي قسمتهاي مختلف بيمارستان علی ابن ابی طالب(ع) از اوائل تیرماه سالجاری شروع شده است.

فاز دوم ساخت و بهسازي قسمتهاي مختلف بيمارستان علی ابن ابی طالب(ع) از اوائل تیرماه سالجاری شروع شده است.
به گزارش خبرنگار وب دا، رئیس مرکز آموزشی درمانی علی ابن ابی طالب(ع) با اعلام این خبر گفت: بهسازي بخش داخلي مردان و احداث ساختمان جديد اورژانس و نیز احداث همراه سرا با پيشرفت فیزیکی 40 درصد که درحال ساخت می باشد از جمله اقدامات انجام شده و در دست انجام در این راستا می باشد.
دکتر مظفری افزود: جدول گذاري به متراژ تقریبی 1000 متر و گلكاري هاي محوطه بیمارستان و بهسازي فضاي سبز به متراژ 2100 متر از دیگر اقداماتی است که در این خصوص می توان به آن اشاره نمود.
وی در ادامه با اشاره به این که ساخت و بهسازي بخش هایی از این بیمارستان در سال 1394 شروع شده افزود: پیش از این، چون بعضاً بيماران محترم و همراهان آنها از كمبود پزشك و به موقع حاضر نشدن آنها بر بالين بيماران گلایه هایی داشتند به همت رئيس محترم دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان و جهت رفاه حال این عزیزان، 3 نفر در رشته هاي داخلی ،3 نفر، در بيهوشي و در راديولوژي و نیز سه نفر رزيدنت (دانشجوي تخصصي ) به زودی کار خود را آغاز خواهند کرد.
دكتر مظفري خاطر نشان کرد: همچنین با پيگيريهای مستمر، بزودي در ساير رشته هاي دانشجويي نیز رزيدنت خواهيم داشت كه در همين راستا ساخت پاويون جهت 22 نفر رزيدنت در دو طبقه و به متراژ 620 متر و با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 50 میلیون ریال در دست اقدام است كه درآينده نزديك به بهره برداري خواهد رسيد.

 

 

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 130233
کلمات کلیدی