• 93/10/13 - 10:44
  • 4
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

اقدامات بسیار خوبی در بیمارستان مرادی رفسنجان انجام شده است

مدیر بیمارستان مرادی رفسنجان گفت : از آغاز اجرای طرح تحول سلامت اقدامات بسیار خوبی در مرکز آموزشی درمانی مرادی رفسنجان انجام شده است.

دکتر محمد رضا حسینی در گفتگو با خبرنگار وب دا افزود: این بیمارستان دارای 100 تخت است که از این تعداد 61 مورد فعال است و به بیماران ارائه خدمات می شود.
وی در تشریح بخش های این مرکز گفت: این مرکز دارای بخشهای: اورژانس، روانپزشکی، گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی، ارولوژی، جراحی ترمیمی، اتاق عمل، سنگ شکن، آزمایشگاه، رادیولوژی (رادیوگرافی، ماموگرافی، سونوگرافی) است.
وی تصریح کرد : بیمارستان مرادی از نظر جغرافیایی در مرکز شهر رفسنجان قرار دارد و از آغاز اجرای طرح تحول نظام سلامت، اقداماتی نظیر راه اندازی سیستم HIS، بهسازی بخشهای بستری، به روز بودن خرید تجهیزات پزشکی و دارویی، تدوین فرمولاری بیمارستان، انجام گرفته است.
وی خاطرنشان کرد : همچنین تدوین فارماکوپه بیمارستان، بهسازی بخش جراحی زنان، بهسازی سیستم فاضلاب سرویسهای بهداشتی، بهسازی سیستم گرمایشی، بهسازی سیستم سرمایشی بخش جراحی زنان، بهسازی درها و پنجره ها (نصب در و پنجره دو جداره)، کف سایی و اسید شویی بخش جراحی زنان، بهسازی اتاق لیزر چشم، نصب تابلوی برق حساس به اتصال بدن در بخش اعصاب و روان و بهسازی بخش اعصاب و روان در این بیمارستان جهت ارتقاء سطح کیفیت سلامت در این بیمارستان انجام شده است.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 118938
کلمات کلیدی