• 94/04/20 - 08:24
  • 3
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
فرماندار رفسنجان در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس:

امروز روز اعتماد به بهداشت و درمان رفسنجان است و جلوی تبلیغات منفی باید گرفته شود

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت از بزرگ‌ترین طرح‌های دولت است گفت: بیش از 25 هزار نفر تاکنون برای دریافت بیمه سلامت در رفسنجان ثبت نام کردند.

حمید ملانوری در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در رفسنجان افزود: طرح تحول نظام سلامت یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های دولت در حوزه بهداشت و درمان است و با کارآمدی بالا به مردم خدمت‌رسانی می‌کند.
وی بیان داشت: در این طرح مردم همان‌طور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند «مردم جز دغدغه بیماری نباید درد دیگری داشته باشند» با خیال راحت از خدامت بستری و با پرداخت درصد کمی از هزینه‌های بیمارستان استفاده می‌کنند.
ملانوری تصریح کرد: در طرح بیمه سلامت همگانی که بخشی از طرح تحول نظام سلامت است بسیاری از مردم بیمه شدند و در رفسنجان بیش از 25 هزار نفر برای دریافت دفترچه بیمه سلامت ثبت نام کرده‌اند.
وی افزود: مسئولان و دست اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی با بهترین امکانات در صدد ارائه خدمات به بیماران هستند و در بخش‌های مختلف پذیرای بیماران زیادی از نقاط دور و نزدیک کشور هستند و خدمات خوبی ارائه می‌کنند.
فرماندار ویژه رفسنجان خاطر نشان کرد: «امروز روز اعتماد به بهداشت و درمان رفسنجان است و جلوی تبلیغات منفی باید گرفته شود.»

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 128879
کلمات کلیدی