• 94/09/03 - 13:48
  • 1
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان عنوان کرد

بهره‌مندی 11 میلیون ایرانی از خدمات بسیج جامعه پزشکی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: 22 هزار تیم تخصصی و فوق تخصصی بسیج جامعه پزشکی به 11 میلیون ایرانی خدمت‌رسانی کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: 22 هزار تیم تخصصی و فوق تخصصی بسیج جامعه پزشکی به 11 میلیون ایرانی خدمت‌رسانی کردند.
به گزارش خبرنگار وب دا ، دکتر علی اسماعیلی‌ندیمی صبح امروز در آیین افتتاح بیمارستان صحرایی در روستای عرب‌آباد رفسنجان اظهار داشت: تفکر بسیجی شاخصه‌هایی دارد که در بسیج جامعه پزشکی این تفکرات رعایت می‌شود.
وی بیان داشت: بسیج جامعه پزشکی تابع قطب‌بندی‌های سیاسی کشور نیست، بسیج جامعه پزشکی جامعه بزرگ و با‌عظمتی است که در تمام صحنه‌های بعد از انقلاب حضور مؤثری داشت و از ابتدای جنگ پشتوانه گرمی در خطوط پشت جبهه‌ها بود و با مراقبت از زخمی‌ها خدمت می‌کرد و همچنان این خط و مشی ادامه دارد.
دکتر اسماعیلی‌ندیمی ادامه داد: یکی از سالم‌ترین، مدرن‌ترین و پرکارترین جوامع کشور جامعه پزشکی است و در هیچ ابداع و اختراعی نیست که رد پای این جامعه نباشد.
رئیس بسیج جامعه پزشکی رفسنجان تصریح کرد: خدمت در بسیج جامعه پزشکی خاص است و فعالیت‌های آن می‌تواند جنبه پیشگیرانه هم داشته باشد، تغذیه سالم، تعالی جمعیتی کشور، کاهش عوامل خطرساز و ...از رسالت‌های بسیج جامعه پزشکی است.
دکتر اسماعیلی‌ندیمی گفت: بسیج جامعه پزشکی توانسته با 22 هزار تیم تخصصی و فوق تخصص در کشور به 11 میلیون نفر جمعیت ایرانی خدمات‌رسانی کند.
وی عنوان کرد: مناطق محرومی در کشور وجود دارند که از خدمات بسیج جامعه پزشکی بهره‌مند شده‌اند و در مقاطع مختلف سال این کار انجام می‌شود.
دکتر اسماعیلی‌ندیمی خاطر‌نشان کرد: حفظ و زنده‌ نگهداشتن خدمت کردن برای خود ما نیاز است و امیدواریم خدمت‌رسانی بیشتری داشته باشیم‌ و در این چهار روز با همکاری مسئولان بسیج رفسنجان و جامعه پزشکی بتوانیم منشأ خدمات ارزنده‌ای باشیم.
گفتنی است صبح امروز با حضور فرماندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و جمعی از مسئولان شهرستان رفسنجان و مردم، بیمارستان صحرایی تخصصی و فوق‌تخصصی شهید حسین زکریا و شهدای جامعه پزشکی رفسنجان به مناسبت هفته بسیج در جوار شهدای گمنام روستای عرب‌آباد شهید افتتاح شد.
در این مراسم عده‌ زیادی از سراسر رفسنجان به ویژه روستاهای همجوار برای معاینه حضور داشتند.
در این بیمارستان صحرایی که از امروز به مدت 4 روز دایر می باشد ، محل‌های خاصی برای معاینه بیماران در زمینه‌های مختلف اعم از قلب و عروق، جراحی عمومی، دندانپزشک، اطفال، مغز و اعصاب، مامایی، بینایی سنجی، داخلی و اتاق عمل سرپایی ایجاد شده بود.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 136070
کلمات کلیدی