• 93/08/17 - 07:35
  • 3
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

توجه دولت تدبیر و امید در بحث سلامت در کل دوران انقلاب اسلامی چشمگیر است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از حذف زیرمیزی پزشکان از 16 آبان ماه جاری خبر داد و گفت : مراحل طرح تحول نظام سلامت به خوبی پیش می‌رود و گام‌ های اساسی در زمینه کاهش پرداخت ‌ها برداشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار وب دا ، دکتر علی اسماعیلی ندیمی در جلسه سلامت و امنیت غذایی در محل فرمانداری رفسنجان افزود : از 16 آبان ماه جاری حذف زیرمیزی‌ها اعمال می‌شود و از چند ماه اخیر بستر خوبی برای اجرای این مرحله از طرح تحول نظام سلامت فراهم شده است.

وی افزود : پرداخت ‌های کادر پزشکی به‌ روز شده و دریافت ‌های پزشکان درمانگاه‌ ها افزایش یافته و پزشکان بیمارستان نیز افزایش دستمزد خواهند داشت که کمک بزرگی به اجرای این مرحله می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با بیان اینکه این افزایش پرداخت ها از سوی وزارت انجام خواهد گرفت تصریح کرد : جامعه پزشکی ما افرادی مومن و متعهد هستند و عده کمی در سال‌ های گذشته موجب ایجاد نقص در جامعه پزشکی شده‌اند که با تمهیدات پیش رو تعداد آنها نیز به صفر می‌رسد.

وی به انجام اقدامات در بخش بهداشت اشاره کرد و گفت : اصلاح شبکه‌ های بهداشتی روستایی و شهری، حاشیه شهرها و شهرهای زیر 20 هزار نفر صورت گرفته و در بخش درمان نیز کارها به خوبی پیش می‌رود.

وی بیان داشت : توجه دولت تدبیر و امید در بحث سلامت در کل دوران انقلاب اسلامی چشمگیر است.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 115686
کلمات کلیدی