• 93/11/05 - 11:51
  • 3
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

جلسه هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برگزارشد

باحضور حسن امین لو مشاور وزیر بهداشت و دبیر مجامع، شوراها و هیئت امناهای دانشگاه های علوم پزشکی کشور جلسه هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان درمحل سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار وب دا ، دکتر حسن امین لو مشاور وزیر بهداشت اقدامات دانشگاه رفسنجان را با اجرای طرح تحول نظام سلامت ارزشمند و افتخار آمیز دانست و تأکید کرد : طرح تحول نظام سلامت باید به طور صحیح و جدی اجرا شود و خدمات ارزنده ای به مردم در سطح کلان درحوزه سلامت ارائه گردد.
وی در مورد 68 شاخص ارزیابی و عملکرد های مختلف دانشگاه علوم پزشکی و مقایسه آن با سال های قبل تصریح کرد : این ارزیابی ها را انجام دهید و با عملکرد های دانشگاه های کل کشور و دانشگاه های شهرهای مجاور مقایسه داشته باشید.
دکتر امین لو خاطرنشان کرد : اعضاء هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی فعال باشند و در ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب در راستای افزایش خدمات بهداشتی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان هم در این جلسه گفت : با اجرای طرح تحول سلامت از نیمه دوم اردیبهشت امسال دگرگونی اساسی و جدی در بخش سلامت شهرستان رفسنجان و اتفاق افتاده است که ثمرات آن را می توان در افزایش رضایتمندی مردم به عینه مشاهده کرد.
دکتر علی اسماعیلی ندیمی افزود: در طرح تحول سلامت پرداختیها از جیب مردم کاهش یافته و دولت در واقع با این اقدام توانسته بخش اعظمی از مشکلات درمانی و هزینه کرد مردم را کنترل و بهبود بخشد.
وی به اجرای طرح تحقیقاتی کوهورت در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اشاره و تصریح کرد : اجرای طرح کهورت در این دانشگاه جزء ده دانشگاه علوم پزشکی کشور است که امیدواریم با اجرای این طرح شاهد بهبودی وضعیت سلامت شهرستان باشیم.
در ادامه پس از تصویب و موافقت خرید بیمارستان امام حسین (ع) توسط اعضای هیات امنای دانشگاه ، گزارش صورت حساب مالی سال 92 دانشگاه توسط حسابرس قرائت شد و مورد تصویب عموم اعضا قرارگرفت.
گفتنی است : اعضای این جلسه متشکل از دکتر امین لو مشاور وزیر بهداشت، دکتر علی اسماعیلی ندیمی رئیس و دبیر هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ، حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه رفسنجان، دکتر محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و دکتر حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

 

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 120197
کلمات کلیدی