• 90/01/27 - 07:44
  • 10
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رفسنجان/افتتاح کلینیک بیماری های خاص در چهارمین روز از هفته سلامت

رفسنجان/افتتاح کلینیک بیماری های خاص در چهارمین روز از هفته سلامت

کلینیک بیماری های خاص در چهارمین روز از هفته سلامت در مرکز آموزشی درمانی حضرت علی ابن ابیطالب(ع) افتتاح شد.

افتتاح بخش مرکز بیماریهای خاص در رفسنجان

 

در چهارمین روز از هفته سلامت ، مرکز درمانی بیماریهای خاص در مجموعه بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان افتتاح شد. این مراسم با حضور حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه، دکتر جمالی زاده معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، دکتر اسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاونین برگزار شد. ابتدا دکتر اسماعیلی رئیس دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از روند ساخت این مرکز گفت : این مرکز قبلا در خود بیمارستان مسقر بوده  اما به دلیل نیاز بیماران به مرکزی بزرگتر و تعداد تخت های و امکانات بیشتر  اقدام به ساخت این مرکز نمودیم. وی در ادامه گفت: این مرکز20 تختخوابی با 750 متر مربع زیر بنا  و با اعتباری بالغ بر 520 میلیون تومان به بهره برداری می رسد که 320 میلیون تومان از سوی کمکهای خیرین  و 200 میلیون تومان از مصوبات دور اول و دوم سفر های ریاست جمهوری می باشد.

در ادامه حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه موقت شهرستان ضمن تشکر از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در سالهای اخیر، ایجاد این مرکز را اقدام موثری در جهت رفاه حال بیماران دانست. در پایان مراسم مرکز بیماریهای خاص افتتاح گردید.

گفتنی است در حال حاضر 250 نفر بیمار خاص در رفسنجان است که از این تعداد 25 نفر تالاسمی ،33 نفر هموفیلی، 12 نفر ms ،43 نفر دیالیز و 500 نفر پیوند اعضاء می باشند. 

  • گروه خبری : رفسنجان
  • کد خبر : 31456
کلمات کلیدی