• 90/09/03 - 10:53
  • 5
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رفسنجان/برگزاري مراسم سوگند نامه كارمندان جديد الاستخدام

رفسنجان/برگزاري مراسم سوگند نامه كارمندان جديد الاستخدام

مراسم سوگند نامه كارمندان جديد الاستخدام دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان با حضور مسئولين دانشگاه برگزار شد.

دانشگاه علوم ‌پزشکی رفسنجان چشم‌انداز روشنی دارد

محمدرضا رحمانی معاون پشتيباني دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان در جمع کارکنان جدید‌الاستخدام  اين دانشگاه با بیان اهداف سیستم دانشگاه علوم‌ پزشکی اظهار داشت: کارکنان در یک ارگان باید نسبت به مکانی که در آن خدمت می‌کنند، خوشبین و به آن اهداف پایبند باشند.

وی افزود: سازمانی به نام دانشگاه علوم ‌پزشکی باید چشم‌انداز خوبی داشته باشد تا موفقیت‌های لازم را در خدمت‌رسانی کسب کند.

رحمانی با بیان اینکه انسجام نیروهای دانشگاه علوم ‌پزشکی و صبور بودن آنها در کار می‌تواند به پیشرفت‌ها کمک کند، تصریح کرد: از سال 87 که بودجه عمرانی این دانشگاه تصویب شده است، ساخت و سازهایی که حاصل تلاش و همبستگی دوره قبل بوده است به چشم می‌خورد و این دوره جدید باید زمینه ارائه خدمات بهتر و بیشتری را فراهم کند.

رحمانی از سه پروژه جدید دانشگاه علوم ‌پزشکی رفسنجان خبر داد و بیان کرد: این پروژه‌ها سلف و کتابخانه مرکزی، سالن همایش‌ها و خوابگاه هستند که کار ساخت آنها به پایان می‌رسد.

معاون پشتیبانی دانشگاه علوم ‌پزشکی رفسنجان افق چشم‌انداز این دانشگاه را بسیار روشن دانست و گفت: در گذشته به دلیل نبود بودجه عمرانی این افق کمرنگ بود و اکنون وقت آن رسیده است که دانشگاه علوم‌ پزشکی رفسنجان به حد خود یعنی پوشش دادن شمال استان برسد.

در پایان کارکنان جدیدالاستخدام دانشگاه علوم‌ پزشکی رفسنجان سوگندنامه خود را قرائت کردند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 50060
کلمات کلیدی