• 91/02/30 - 09:05
  • 4
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
رفسنجان/ برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

رفسنجان/ برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

طی مراسمی با حضور حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه ، امینی زاده فرماندار، دکتر عباس اسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ، معاونین و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان مراسم تودیع دکتر حسين آذین و معارفه دکتر حسين صادقی معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برگزار شد.

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

طی مراسمی با حضور حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه ، امینی زاده فرماندار، دکتر عباس اسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ، معاونین و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان مراسم تودیع دکتر حسين آذین و معارفه دکتر حسين صادقی معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در ابتدای مراسم ضمن تقدیر از اقدامات چندين ساله دکترآذین گفت: ایشان در زمان ریاست و معاونت در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اقدامات بسیار موثری را انجام دادند.

وی احداث پردیس دانشگاه که بزرگترین مجموعه آموزشی در جنوب شرق می باشد را یکی از اقدامات مهم دكتر آذين برشمرد و افزود: پيشرفتهايي كه اكنون شاهد آن هستيم حاصل پيگيري هاي ايشان و مديران قبلي دانشگاه بوده است.

دکتر عباس اسماعیلی در بخش دیگری از صحبتهایش به موضوع رضایتمندی مردم از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اشاره کرد و گفت: مردم در بخش درمان انتظارات زیادی از ما دارند و ما نیز ضمن احترام به نظرات آنها توان خود را در جهت رضايت آنها بكار خواهيم برد.

وی ادامه داد: هدف ما جلب رضایت مردم است ان شاا... با حضور دکتر صادقی  همانند گذشته  شاهد تحولی بزرگ در حوزه درمان دانشگاه باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در پایان خاطر نشان کرد: این دانشگاه به لطف خدا و همت کارکنان پرتلاش، در همه زمینه ها جزو دانشگاههای برتر کشور بوده است.

در ادامه مراسم حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه رفسنجان نیز به اقدامات موثر دکتر آذین در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اشاره کرد و گفت: انسانها در هر پست و مقامی كه باشند اگر به رسالت خود عمل کنند به یقین در پیشگاه خداوند رو سفید هستند.

وی اظهار داشت: یکی از نیازهای اصلی شهرستان بحث درمان است که می تواند رضایتمندی زیادی را برای مردم به همراه داشته باشد.

امام جمعه رفسنجان در بخش دیگری از سخنانش خواستار پیگیری اجرای طرح پزشک خانواده شهري شد و افزود: به لطف خدا این طرح به طور جدی و بدون وقفه در شهرستان اجرا شود.

وی با بیان اینکه بیکاری یکی از مشکلات بزرگ این شهرستان است گفت: ان شاا... با همتی که در ایشان سراغ است این مشکل تا حدودی در شهرستان رفسنجان و انار حل شود.

امینی زاده فرماندار رفسنجان دیگر سخنران این مراسم بود، ایشان نیز از تلاشها و پیگیریهای دکترآذین در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تشکر کرد و اظهار داشت: ان شاا... در مسئولیت جدید بتوانند در جهت خدمت به مردم خوب رفسنجان گام های موثری را بردارند.

دکتر آذین معاون سابق درمان دانشگاه و نماینده منتخب مردم رفسنجان در مجلس نهم نیز طی سخنانی گفت: اگر کار مهمی در این دانشگاه انجام داده ام، حاصل تلاش و همفکری کارکنان این مجموعه بوده که جا دارد از آنها تشکر کنم.

وی در ادامه افزود: یکی از دغدغه های این جانب در زمان مسئولیت در دانشگاه ، حضور متخصصین در شهرهای انار، نوق و کشکوئیه بوده است که ان شاا... با پیگیری دکتر صادقی این امر محقق شود.

نماینده منتخب مردم رفسنجان در مجلس نهم در پایان به مشکلات موجود در شهرستان اشاره کرد و گفت: بنده در جهت خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

دکتر صادقی معاون جدید درمان آخرین سخنران مراسم بود. ایشان با بیان اینکه بیش از 90 درصد خدمات درمانی در این شهرستان انجام می شود افزود: بیشترین مراجعه مردم به اورژانس ها می باشد.

وی ادامه داد: در برخی از موارد مردم از اورژانس ها گلایه دارند اما در بین شهرهای دیگر اورژانس های رفسنجان از وضعیت بهتری برخوردار هستند البته تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

دکتر صادقی ارتقاء خدمات درمانی در بیمارستانها و درمانگاههای شهرستان را از جمله اولویت های کاری خود عنوان کرد.

در پایان مراسم از خدمات دکتر آذین تشکر و حکم دکتر صادقی به عنوان معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به وی ابلاغ شد.  

گفتنی است دکتر صادقی فوق تخصص قلب می باشند. 

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,مقالات فرهنگ سازي,اخبار فرهنگ سلامت,رفسنجان
  • کد خبر : 63467
کلمات کلیدی