• 90/02/11 - 10:07
  • 24
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رفسنجان/ راه اندازی پیشرفته ترین دستگاه MRI در رفسنجان

رفسنجان/ راه اندازی پیشرفته ترین دستگاه MRI در رفسنجان

دکتر حسین آذین معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی رفسنجان گفت: به زودی دستگاه MRI جدید در بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) نصب و راه اندازی می شود وی در ادامه گفت: این دستگاه از لحاظ توان و کیفیت پیشرفته تر از یزد و کرمان است.

دکتر حسین آذین معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی رفسنجان گفت: به زودی دستگاه MRI  جدید  در بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) نصب و راه اندازی می شود  وی در ادامه گفت: این دستگاه از لحاظ توان و کیفیت پیشرفته تر از یزد و کرمان است. وی در ادامه افزود: خرید دستگاه سنگ شکن پیشرفته، دستگاه فلوردسکوپ، دستگاه سل کانتر، ایجاد بخش زایمان بدون درد، راه اندازی آزمایشگاه رفرانس، ایجاد بخش نوزادان در مرکز نیک نفس از دیگر برنامه های این حوزه در سال جاری است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در بخش دیگری از سخنانش ساخت و راه اندازی strok center(مرکز درمان سکته مغزی) که جزء اولین مراکز در کشور است، راه اندازی بخش NICU و بخش زنان زایمان در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع)، راه اندازی بخش شیمی درمانی و راه اندازی بحث استانداردسازی و اعتباربخشی در مرکز علی ابن ابیطالب (ع) را از دیگر اقدامات دانشگاه در سال جدید خبر داد.
دکترآذین به اقدامات صورت گرفته حوزه درمان در سال گذشته نیز اشاره کرد که از جمله آنها می توان به راه اندازی سیستم
His در مرکز مرادی، راه اندازی بخش ویژه(VIP)، راه اندازی بخش عفونی آنفلوآنزا، راه اندازی دستگاه سی تی اسکن اسپرال، خرید دستگاه جدید آندوسکوپی و راه اندازی بخش جدید بیماریهای خاص و دیالزی اشاره کرد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 32815
کلمات کلیدی