• 91/03/17 - 12:49
  • 4
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رفسنجان/ سن كشيدن قليان پايين آمده است

رفسنجان/ سن كشيدن قليان پايين آمده است

رفسنجان/ مسئول بهداشت محيط و حرفه اي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان نسبت به پايين آمدن سن مصرف قليان هشدار داد.

خطر در كمين است
سن كشيدن قليان پايين آمده است
مسئول بهداشت محيط و حرفه اي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان نسبت به پايين آمدن سن مصرف قليان هشدار داد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان ، مهندس كاظمي در همايش رابطين بهداشت ادارات رفسنجان كه به مناسبت هفته دخانيات در سالن اجتماعات معاونت بهداشتي رفسنجان برگزار شد، اظهار داشت : متاسفانه آن چيزي كه اكنون بايد نسبت به آن هشدار دهيم اين است كه سن كشيدن قليان در جامعه پايين آمده است و نوجوانان به مصرف قيليان روي آورده اند.
وي تصريح كرد: در رفسنجان با پيگيريهاي صورت گرفته و هماهنگي با نيروي انتظامي نسبت به پلمپ قهوخانه هايي كه قليان به مشتريان خود ارائه مي دادند اقدام شده است.
مهندس كاظمي برلزوم آگاه سازي و اطلاع رساني از مضرات سيگار و قليان در ادارات رفسنجان توسط رابطين بهداشت تاكيد كرد و افزود: بايد همگان را نسبت به مصرف قليان آگاه كنيم چرا كه مضرات كشيدن قليان 10 برابر كشيدن سيگار است.
به گفته مسئول بهداشت محيط و حرفه اي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان ، با توجه به خطراتي كه مصرف سيگار و قليان نوجوانان را تهديد كند ، مقرر شده است جلساتي به صورت ماهيانه با مربيان بهداشت مدارس رفسنجان برگزار شود.
در پايان همايش ، رابطين بهداشت ادارات رفسنجان راه كارهاي خود را درباره موضوع آگاه سازي و اطلاع رساني درباره مضرات سيگار و قليان ارائه دادند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,مقالات فرهنگ سازي,اخبار فرهنگ سلامت,رفسنجان
  • کد خبر : 64870
کلمات کلیدی