• 93/12/02 - 10:32
  • 11
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

رفسنجان به لحاظ کادر تخصصی در بیمارستان مشکلی ندارد

استاندار کرمان گفت : رفسنجان به لحاظ سخت‌افزاری و کادر تخصصی در بیمارستان مشکلی ندارد، ما در تاسیس بیمارستان عقب افتاده‌ایم، اما در بعضی عمل‌ها مانند کبد در کشور تنها استان هستیم‌.

به گزارش خبرنگار وب دا ، مهندس علیرضا رزم حسینی در بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان علی ابن ابی طالب (ع) رفسنجان افزود :2000 تخت بیمارستانی در کرمان نیاز داریم.
استاندار کرمان با بیان اینکه در تاسیس بیمارستان در استان کرمان باید عقب افتادگی‌ها را جبران کنیم، گفت: 2 هزار تخت جدید در استان کرمان نیاز داریم.
استاندار کرمان با اشاره به برنامه سفر خود به استان یزد ابراز داشت: این مهم به منظور شرکت در جلسه استانداران منطقه پنج کشور بود و قصد دیدن وضعیت حوزه سلامت در استان یزد از نزدیک را هم داشتیم.
وی ادامه داد: ما معتقدیم کارهایی که در استان کرمان در حوزه سلامت انجام شده شایسته مردم این استان نیست، سال‌های گذشته اقدامات خوبی در حوزه سلامت به ویژه ایجاد بیمارستان نداشتیم.
رزم‌حسینی اضافه کرد: 50 درصد از بیماران بیمارستان یزد از استان‌های دیگر بودند‌ ، بیمارستان علی‌ابن‌ابیطالب (ع) هم با وجود بهبود وضعیت نسبت به سال گذشته بازهم نیازمند ارتقای کمیت و کیفیت است و با کارهای خوبی که باید انجام گیرد، فاصله دارد.
از بخشهای مختلف بیمارستان علی ابن ابیطالب رفسنجان شامل، جراحی قلب، مغز و اعصاب، داخلی زنان و داخلی مردان، nicu، icu ، اورژانس، درمانگاه اورژانس این بیمارستان بازدید به عمل امد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان نیز گفت : طرح تحول نظام سلامت برای مردم و رفع مشکلات دردمندی آنهاست که تمام تلاش پرسنل بیمارستانهای دولتی رفسنجان نیز اهتمام به دغدغه مقام معظم رهبری در این حوزه است.
دکتر علی اسماعیلی افزود : هتلینگ بیمارستانهای دولتی در رفسنجان با اجرای طرح تحول نظام سلامت ارتقاء یافته است و امیدواریم مردم رضایتمند باشند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 121630
کلمات کلیدی