• 93/07/30 - 09:57
  • 15
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

طرح تحول سلامت بزرگترین خدمت برای جامعه است

فرماندار رفسنجان گفت : خداوند در قرآن می فرماید دو نعمت صحت و سلامتی و امنیت مجهولند لذا در راستای ایجاد سلامتی جامعه و بشریت، جمعی سی سال در دوران جوانی از بهترین دوران خود را با تحمل رنج و مشقت ها و چشیدن سرما و گرمای روزگارصرف خدمت به جامعه کردند

به گزارش خبرنگار وب دا ، حمید ملانوری در آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان افزود : جامعه ای به هدف مطلوب می رسد که پویا و سلامت باشند .

وی تصریح کرد : جمعی در قالب وظیفه سامان دهی به وضعیت بهداشتی با کمترین امکانات در طول سی سال از عمر گرانمایه خود در راستای تامین سلامتی جامعه با وجود بیماریهای متعدد ، تلاش کردند و اکنون به بازنشستگی رسیده اند.

ملانوری خاطرنشان کرد : امروز نیز در قالب برنامه های دولت تدبیر و امید و همکاری وزارت بهداشت و عوامل در این عرصه یکی از بزرگترین و بی نظیر ترین طرح ها ( طرح تحول نظام سلامت) در حال اجراست و بزرگترین خدمت را به جامعه انجام می دهذد.

وی ادامه داد : این طرح از جامع‌ ترین و بهترین طرح ‌های دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت بشمار می‌رود و بهترین وضعیت را مردم در قالب این طرح در زمینه بهداشت و درمان دارند.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد : اگر این طرح امروز اجرا می‌شود، ثمره تلاش کسانی است که از کمترین امکانات زمان خود بیشترین بهره‌ها را برده‌اند و زحمات آن‌ها قابل تقدیر است.

ملانوری گفت : رفسنجان نخستین شهرستان کشور دارای دانشگاه علوم پزشکی مستقل است و این مایه افتخار است.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌‌ های دور تعداد زیادی از پزشکان از نقاط مختلف دنیا مثل هند و پاکستان برای طبابت به ایران و به شهر رفسنجان می‌آمدند و ما در زمینه متخصص کمبود داشتیم اما به برکت انقلاب اسلامی امروز فرزندان ایران زمین در زمینه‌ های مختلف تخصص دارند و با استفاده از تجارب پیشکسوتان برای پیشرفت در علوم مختلف گام برمی‌دارند.

ملانوری یادآور شد : بازنشسته‌ ها و پیشکسوتان باید به کمک برنامه ‌ریزان و مدیران بیایند تا در بحث بهداشت و درمان پر شتاب وارد شویم

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 114929
کلمات کلیدی