• 94/04/16 - 11:54
  • 8
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

مرکز بهداشتی و درمانی ویژه اتباع خارجی در رفسنجان راه اندازی می شود

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از راه اندازی مرکز بهداشتی و درمانی ویژه اتباع خارجی در رفسنجان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دکتر احمد جمالی زاده اظهار داشت: در آینده ای نزدیک مرکز بهداشتی و درمانی پیامبر اعظم (ص) ویژه مهاجرین و اتباع خارجی در دانشکده پزشکی سابق واقع در ابتدای خیابان شهید دکتر چمران راه اندازی خواهد شد.
وی افزود: در راستای تقویت خدمت رسانی به مهاجرین و اتباع خارجی و کاهش بار جمعیتی مراکز بهداشتی و درمانی، اولین مرکز بهداشتی و درمانی ویژه مهاجرین و اتباع خارجی افتتاح در رفسنجان خواهد شد.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان رفسنجان تصریح کرد: وجه تمایز این مرکز از سایر پایگاه های بهداشتی مستقر در مراکز بهداشتی درمانی، ارائه کامل تر خدمات و مهمتر از همه ارائه خدمات به صورت فعال است.
دکتر جمالی زاده خاطرنشان کرد: در این پایگاه یک پزشک، یک کارشناس مامایی و چهار بهبخش ماما به ارائه خدمت می‌پردازند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ادامه داد: جمعیت هدف این پایگاه 7 هزار و 523 نفر است که شامل یک هزار و 347 خانوار، 184 زن باردار و دو هزار و 275 کودک زیر 8 سال ، که تحت پوشش قرار می گیرند.
به گفته وی انتقال همه پایگا ه ها ی افاغنه مستقر در مراکز بهداشتی ودرمانی در سطح شهر رفسنجان در دستور کار این معاونت قرار دارد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 128911
کلمات کلیدی