• 91/09/21 - 11:01
  • 9
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

مسئولین دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به سوالات دانشجویان دانشگاه پاسخ دادند

به مناسبت روز 16آذر رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به همراه معاون پشتیبانی ، معاون دانشجویی فرهنگی و مدیر حراست دانشگاه به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

مسئولین دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به سوالات دانشجویان دانشگاه پاسخ دادند

به مناسبت روز 16آذر رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به همراه معاون پشتیبانی ، معاون دانشجویی فرهنگی و مدیر حراست دانشگاه به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

این جلسه بسیار صمیمی که در سالن دانشکده دندانپزشکی برگزار شد تعداد زیادی از دانشجویان سوالات خود در را در زمینه های مختلف مطرح کردند.

در این جلسه دکتر عباس اسماعیلی با تبریک روز 16 آذر گفت: روز دانشجو روز تأكيد بر نقش بي مانند مجاهدت در راه كسب علم و دانش،در كنار تقويت ايمان و بصيرت سياسي،در راه پيشرفت مادي و معنوي كشوراست.

وی در ادامه افزود: اکنون بزرگترین وظیفه دانشجو تولید علم، تحقیقات و فناوری است که بزرگترین اسلحه می باشد و بخش عظیمی از نیازهای انقلاب است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ، دانشگاه را بستر آموزش روابط اجتماعی خواند و اضافه کرد: سایر مسائل از جمله اقتصادی و سیاسی باید توسط دانشجویان در این محیط دنبال شود و این یکی از نیازهای اصلی این قشر موثر است که باید به آن توجه بیشتری کرد.

وی خاطرنشان کرد: برآورده نکردن نیازهای دانشجویان زمینه سردرگمی آنان را موجب می‌شود و این به عنوان چالشی جدی در دانشگاه‌ها باید در اولویت رسالت مسئولان باشد.

در ادامه جلسه معاون پشتیبانی دانشگاه گزارشی از روند ساخت پردیس دانشگاه ارائه نمود.

وی بیان کرد: دانشکده پزشکی تا پایان سال افتتاح می شود افزود: عملیات ساخت این پرژه و چند پروژه دیگر در پردیس دانشگاه به پایان رسیده و انشاءالله با حضور وزیر محترم بهداشت مورد بهربرداری قرار خواهد گرفت.

محمد رضا رحمانی تاکیدکرد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تمام تلاش خود را در جهت ایجاد بسترهای مناسب برای دانشجویان بکار خواهد برد.

معاون دانشجویی دانشگاه نیز طی سخنانی به عملکرد این معاونت اشاره کرد و گفت: این دانشگاه اقدامات خوبی در جهت رفاه دانشجویان انجام داده است.

دکتر جعفرزاده با بیان اینکه ما بر اساس قوانین و دستورالعمل هایی که از طرف وزارت بهداشت به ما ابلاغ شده عمل کرده ایم افزود: در برخی از موارد سعی کردیم به نحوی مشکلات دانشجویان اعم از آموزشی ؛ رفاهی و ... را در صورت امکان با مشاوره و برنامه ریزی حل نماییم.

وی با اعلام اینکه از انتقادات و پیشنهادت سازنده دانشجویان در زمینه های مختلف استقبال می کنیم گفت: هدف ما جلب رضایت دانشجویان عزیز می باشد.

در پایان مراسم قطعنامه روز 16 آذر توسط یکی از دانشجویان قرائت شد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 78429
کلمات کلیدی