• 93/07/30 - 11:01
  • 15
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

ویزیت و انجام رادیولوژی برای بازنشستگان رفسنجان رایگان شد

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت : هزینه های فرانشیز، ویزیت و انجام رادیولوژی برای بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی در مراکز وابسته به این دانشگاه رایگان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار وب دا ، دکتر علی راوری در آئیین تجلیل از 55 بازنشسته این نهاد که در محل سالن ذکریای رفسنجان انجام شد افزود : بازنشستگان منبعی  از تجربیات و اطلاعات مفید  هستند که می توانند در انتقال این تجربیات به نسل جوان کمک بسیاری در رشد و پویایی جامعه انجام دهند.

وی تصریح کرد : آنها می توانند به عنوان مشاور در امور بشر در راستای توسعه و بالندگی کمک بسزایی برسانند.

راوری خاطرنشان کرد : امسال شعار سازمان وزارت بهداشت مبنی بر خود مراقبتی است و توصیه پزشکان به بازنشستگان نیز این است که مراقب خود باشید و در این سن با تغذیه سالم و ورزش و تحرک از سلامتی بیشتری برخوردار شوید.

وی با بیان اینکه برخی از بازنشسته‌ ها مشکلات زیادی در گذران زندگی خود دارند، تصریح کرد : با تشکیل انجمن و با کمک گرفتن از سایر منابع  از جمله خیرین باید برای رسیدگی به زندگی سالم و سرشار از نشاط اینگونه از بازنشسته‌‌ ها اقدام کنیم.

 

وی بااشاره اینکه تمام بازنشسته‌ های دانشگاه علوم پزشکی دارای پرونده سلامت می‌شوند، ادامه داد :  بازنشستگان گوشه‌ نشینی را کنار بگذارند و فعال باشند چراکه بازنشستگی آن‌ ها دلیل بر خانه ‌نشینی وعدم فعالیت نیست.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,رفسنجان
  • کد خبر : 114930
کلمات کلیدی